«Динамо» - АЕК: ціна всієї команди кіпріотів не перевищує вартості Забарного

Динамо Київ 13 Вересня, 21:41 920
«Динамо» - АЕК: ціна всієї команди кіпріотів не перевищує вартості Забарного
В очікуванні зустрічі київського «Динамо» з кіпрським АЕКом у матчі 2-го туру групового раунду Ліги Європи порівнюємо вартість команд на трансферному ринку.

Загальна трансферна вартість АЕКа з Ларнаки складає всього 14,4 млн євро - це менше, ніж коштує один Віктор Циганков (25 млн) і майже дорівнює вартості Іллі Забарного (15 млн).

Найдорожчим гравцем кіпріотів є підписаний нещодавно іспанський хавбек Пере Понс, який виступав за «Депортиво» Алавес. За ним ідуть центральний півзахисник Гус Ледес, лівий вінгер Адам Дьюрчо та нападник Омрі Альтман (по 700 тисяч євро).


Трансферна вартість київського «Динамо» наразі складає 109,8 млн євро. Пальму першості за рівнем ціни утримують вже згадані Циганков і Забарний, а на третє місце після оновлення від Transfermarkt вирвався Георгій Бущан, який тепер оцінюється у 10 млн євро, як і Микола Шапаренко.

Нагадаємо, що матч «Динамо» – АЕК відбудеться у четвер, 15 вересня, у Кракові на стадіоні «Краковія» імені Юзефа Пілсудського, початок – о 21:00 за місцевим часом (22:00 за київським).