Світовий футбол 18 Вересня, 21:25 459
Ордець допоміг «Бохуму» здобути перше очко в сезоні, ставши одним з найкращих у матчі з «Кельном» | 19-27
​У неділю 7-й тур чемпіонату Німеччини завершували три матчі.

Німеччина, Бундесліга, 7-й тур

Уніон – Вольфсбург – 2:0

Голи: Сібачо, 55, Беккер, 77

Бохум – Кельн – 1:1

Голи: Шмітц, 9 (аг.) – Майна, 88

Хоффенхайм – Фрайбург – початок матчу о 20:30

У першому матчі дня Уніон приймав Вольфсбург. У першому таймі гострішими були берлінці, але до перерви глядачі голів так і не побачили. Після відпочинку Сібачо зробив вагомий внесок у майбутню перемогу, головою замкнувши навіс від Беккера. В середині другої сорокап'ятихвилинки вже автор асисту записав до свого доробку взяття воріт. VAR довго вивчав епізод, однак залишив першопочаткове рішення арбітра в силі.

Перемога принесла Уніону 17 очок і дозволила одноосібно очолити турнірну таблицю Бундесліги – відрив від Борусії Д і Фрайбурга становить два і чотири очки відповідно, Баварія позаду на 5 пунктів.

Найгірша команда чемпіонату – Бохум – приймала Кельн. Господарі, які ще не знали смаку перемог у нинішньому сезоні, вийшли вперед вже на 9-й хвилині завдяки автоголу Шмітца. Під величезним тиском господарі протримались майже до кінця матчу, однак не встояли і за 2 хвилин до завершення основного часу пропустили.

Український оборонець Іван Ордець вийшов в основі і провів на полі 90 хвилин. Наш співвітчизник став одним з найкращих у матчі – статистичний портал SofaScore поставив йому оцінку 7,2, яка стала другою в команді (більше отримав лише партнер по захисту Крістіан Гамбоа) і третьою серед усіх гравців матчу (капітан Бохума Хектор заробив 7,5 бала). Нічия дозволила Бохуму набрати перше очко в сезоні, що, однак, не допомогло покинути останню сходинку турнірної таблиці.