В'ячеслав Заховайло: «Кривбас» дозволив «Динамо» зіграти на своїх кращих якостях»

Динамо Київ 30 Жовтня, 20:38 615
В'ячеслав Заховайло: «Кривбас» дозволив «Динамо» зіграти на своїх кращих якостях»
Футбольний менеджер В'ячеслав Заховайло підбив для 1927.kiev.ua підсумки матчу УПЛ «Динамо» - «Кривбас» (3:1).
- Таке враження, що мій попередній пост із критикою гри «Динамо» був почутий і з нього зробили висновки. В цій грі старалися грали широко, робили багато конструктивної роботи в перехідних фазах, на м'ячі грали більш-менш швидко. Тому, Ванат зіграв на своїх найкращих якостях - отримав м'яч в розрядженій обстановці, маючи перед собою відкритий простір зміг забити. Команда ж повинна для своїх гравців створювати такі ситуації. Якщо Ванат грає в закритих зонах, то його гра легко читається.

В цій грі «Кривбас» дозволив «Динамо» зіграти на своїх кращих якостях. Тому, кияни виглядали краще.

На мою думку, в «Динамо» щось відбувається, чого ми не знаємо. Клімат там не дуже хороший - є такі відчуття. Футболісти не можуть розучитися грати в футбол в один момент, але щось відбулося, через що посипалася команда. Пішли невдалі ігри, молоді не можуть грати під постійним тиском, вони втратили в собі впевненість. Ці часті помилки, особливо в центрі захисту, виглядають комічними. Тут проглядаються промахи на початку сезону, бо Луческу на них розраховував, але вони «сіли в калюжу». Також, є дуже багато питань до організації гри. Футболісти не грають на своїх кращих якостях. Положення гравців на різних етапах гри має бути геометрично правильним, а ми бачимо хаос. Таке враження, що кожен грає сам за себе. Це вже тренерська проблема.

До речі, сьогодні переглянув і гру «Дніпра-1» з «Чорноморцем» і можу сказати, що вся боротьба за чемпіонство ще попереду. В грі дніпрян теж є багато н'юансів і питання боротьби за перше-друге місце ще відкрито.


Микола Тимощук