Як виглядає турнірна таблиця УПЛ після матчів 10-го туру

Футбол України 30 Жовтня, 21:07 2293
Як виглядає турнірна таблиця УПЛ після матчів 10-го туру | 19-27
На дні турнірної таблиці знаходиться одеський «Чорноморець» із 3 очками.

З 28 по 31 жовтня відбувається 10-й тур Української Прем'єр-ліги.

«Дніпро-1» вдома переграв «Чорноморець» (1:0) і тепер випереджає «Шахтар» на 5 очок, хоча у гірників гра в запасі.

Київське «Динамо» після перемоги над криворізьким «Кривбасом» (3:1) посідає 7-ме місце (13 очок).

На дні турнірної таблиці знаходиться одеський «Чорноморець» (3 пункти).

• 17:00. Динамо – Кривбас – 3:1

У першому таймі протягом двох хвилин забили Ванат і Буяльський, незадовго до перерви Дебелко скоротив відставання криворіжців. У другій половині гри Циганков не реалізував пенальті, проте в наступній атаці Буяльський оформив дубль.

У складі «Динамо» участь у матчі взяли футболісти, які викликалися на останній збір національної команди: Тимчик (жовта картка, замінений на 64-й хвилині), Забарний, Караваєв (гольовий пас, замінений на 64-й хвилині), Сидорчук (гольовий пас), Циганков (незабитий пенальті).