Як «Динамо» завершувало жахливий євросезон - відеоогляд матчу із «Фенербахче»

Динамо Київ 4 Листопада, 00:27 908
Як «Динамо» завершувало жахливий євросезон - відеоогляд матчу із «Фенербахче»  | 19-27
Дивіться відеоогляд поєдинку 6-го туру Ліги Європи.

У четвер, 3 листопада, о 22:00 проходить поєдинок останнього 6-го туру Ліги Європи, в якому зустрічаються київське «Динамо» та стамбульський «Фенербахче». Матч проходить у польському Кракові на стадіоні «Краковія».

Київський клуб, маючи лише 1 очко, достроково припинив боротьбу за вихід до євровесни.

«Динамо» пропустило курйозний гол на 22 хвилині. Після навісу з флангу форвард Фенербахче Еннер Валенсія зіштовхнувся з Бущаном, а Гюлер спокійно перекинув м'яч у порожні ворота. Перед перервою рахунок став 0:2 – Арао замкнув головою навіс з кутового. Динамо фактично не створило моментів, а більшу частину другої половини грало в меншості – Забарний отримав другу жовту.