Бейл на 128-й хвилині врятував Лос-Анджелес і приніс перший трофей МЛС

Світовий футбол 6 Листопада, 10:58 595
Бейл на 128-й хвилині врятував Лос-Анджелес і приніс перший трофей МЛС | 19-27
Неймовірна розв'язка фіналу у США

У ніч на неділю, 6 листопада, у Лос-Анджелесі відбувся фінал плей-офф МЛС між «Лос-Анджелес» та «Філадельфією Юніон».

У основний час матчу команди не виявили найсильнішого. З рахунком 2:2 гра перейшла до екстра-таймів.

Все йшло до серії пенальті, але спочатку «Лос-Анджелес» залишився у меншості після прямої червоної картки для голкіпера Крепо, потім «Філадельфія» вперше в поєдинку вийшла вперед, забивши на 120+4 хвилині, але тут за справу взявся Гарет Бейл.

Представник Вельсу з'явився на полі вже у додатковий час, але відіграв вирішальну роль у матчі. Валлієць вирвав для своєї команди нічию на 120+8 хвилин і перевів гру у серію пенальті.

Удари з одинадцятиметрової позначки точніше зробили гравці Лос-Анджелеса. Як підсумок – перемога у серії пенальті з рахунком 3:0 та перший чемпіонський трофей МЛС для каліфорнійців.