Гол Гусєва приніс «Динамо» U19 перемогу над «Вересом»

Динамо Київ 18 Листопада, 15:20 1062
Гол Гусєва приніс «Динамо» U19 перемогу над «Вересом» | 19-27 Фото: ФК Динамо Київ
​У п’ятницю, 18 листопада, «Динамо» провело черговий матч у рамках чемпіонату юнацьких складів.

Суперником підопічних Ігоря Костюка став рівненський «Верес». Незважаючи на гостьовий статус поєдинку для «біло-синіх», пройшов він на навчально-тренувальній базу у Віті-Литовській.

У звітному поєдинку «Динамо» не могли допомогти лідери – захисник Бенедюк, півзахисник Царенко та нападник Горбач вирушили до розташування юнацької збірної України, що бере участь у кваліфікаційному раунді Євро-2023 (U19). Також на лаві запасних не було й Ігоря Костюка, який пропускав матч через дискваліфікацію, і діями підопічних безпосередньо з тренерського містка керував Сергій Федоров.

Кияни впевнено розпочали поєдинок проти одного з аутсайдерів, але м’яч тривалий час відмовлявся залітати до сітки. Непогані удари вдавалися Маткевичу, який перевіряв пильність воротаря дальніми пострілами, активним був Діалло, а після удару головою Дзеня, який замикав подачу з кутового, суперника врятувала стійка.

Рівняни також не кинули всі сили на оборону власних воріт, і мали кілька непоганих нагод, аби відкрити рахунок. Але все ж перший м’яч влетів в їхні ворота. Гусєв отримав передачу від Яцика та наважився на дальній удар, чого не очікував воротар «Вереса», і м’яч влетів у ворота – 0:1.

До перерви «біло-сині» цілком могли подвоювати свою перевагу. Спочатку воротар витягнув м’яча з-під поперечини після удару Дзеня, трохи згодом парирував постріл Яцика, а Гусєв, який зіграв на добиванні, поцілив у стійку.

Після перерви свою команду продовжив рятувати воротар «Вереса» Мигаль. Спочатку він парирував потужний удар Кремчаніна, який вийшов на поле після перерви, згодом упорався з пострілом Діалло, а ще в одному епізоді продемонстрував свої навички, не дозволивши забити Маткевичу з вигідної позиції.

За тотальної переваги «біло-сині» могли й втратити перемогу, як це було в поєдинках із «Кривбасом» та «Чорноморцем». На щастя, цього разу супернику не вдалося забити – на останніх хвилинах гри свою команду врятував Ігнатенко, який парирував удар Годі.

У підсумку, мінімальна перемога «Динамо» - 1:0, яка продовжує утримувати «біло-синіх» у топ-трійці турнірної таблиці.