Луческу про те, що турбує в грі «Динамо», куди подівся Вукоєвич та на якого гравця чекає у весняній частині сезону

Динамо Київ 30 Листопада, 16:56 11044
Луческу про те, що турбує в грі «Динамо», куди подівся Вукоєвич та на якого гравця чекає у весняній частині сезону | 19-27
До вашої уваги післяматчева прес-конференція головного тренера «Динамо».

— Сьогодні ваша команда забила два м’ячі після стандартних положень. Це результат роботи над помилками?

— На перше місце в таких випадках виходить індивідуальна майстерність. По-перше, необхідно належним чином подати м’яч до воріт. Так, щоб створити чисельну перевагу. По-друге, гравці, які приходять на «стандарт» у штрафну площу, повинні діяти агресивно, замикати ці передачі, йти на м’яч. На цьому ми завжди робимо акцент під час підготовки команди.

Мене турбують наші атаки — ми розігруємо багато комбінацій, але останній пас, останнє рішення найчастіше неправильні. Тому все блокується, зупиняється. Сьогодні з цим було трохи краще, ми забили три м’ячі, могли забивати шість-сім. Але ці моменти, про які я тільки що сказав, мене турбують — надто багато ми не реалізовуємо.

— Давно не видно на тренерській лаві «Динамо» Огнена Вукоєвича. Він ще повернеться?

— У період зимової паузи все проясниться. Він буде спілкуватися з керівництвом клубу. У Огнена спочатку були сімейні проблеми — з мамою, з сином. Потім була робота в збірній. Все це вилилося в його відсутність. Впевнений, що за час відпустки Вукоєвич та керівництво клубу прийдуть до єдиної точки зору.

— Чи шукатимете нападника в період зимової паузи?

— Потрібно проаналізувати все, що було зроблено цього сезону. На нас чекає велика пауза. За її час необхідно буде обговорити багато моментів. Сподіваюся на плідну роботу в цей період. Хотілося, щоб Шапаренко повернувся якнайшвидше, відновився після тяжкої травми. Його відсутність відчувається, він потрібен команді.

Слідкуємо, звичайно, і за тими нашими футболістами, які зараз знаходяться в оренді в інших клубах. Щоб будь-якої миті повернути гравця для принесення користі «Динамо». Це корисний досвід для молодих виконавців: вони мають більше ігрового часу, а нам краще видно його ріст.

«Усім мируі добра! Сподіваюся, ця війна нарешті закінчиться!», — сказав на прощання Луческу.