«Поки був Ребров, все було добре, все було шикарно», - Зубков згадав період кар'єри у «Ференцвароші»

Футбол України 1 Грудня, 18:21 195
«Поки був Ребров, все було добре, все було шикарно», - Зубков згадав період кар'єри у «Ференцвароші»
Півзахисник донецького «Шахтаря» Олександр Зубков згадав про відрізок своєї кар’єри в угорському «Ференвароші», з якого він і перебрався в стан «гірників» на початку поточного сезону.
«Поки з «Ференцварошем» працював Сергій Ребров, то все було добре, все було шикарно. У нас була Ліга чемпіонів, були досягнення в національному чемпіонаті. Результати говорять самі за себе.

Так, ми в груповому турнірі Ліги чемпіонів змогли набрати тоді лише 1 очко, але це Ліга чемпіонів. На той момент нам було дуже важко претендувати на щось більше, але команда прагнула прогресу, вона росла. Можна згадати нашу гру в Києві з «Динамо», коли за 10 градусів морозу була абсолютно рівна гра. А її результат вирішив один стандарт.

Осад від виступів в Угорщині? Ні, жодного осаду. Я в „Ференцвароші“, можна сказати, вперше відчув, що таке єврокубки. У перший мій сезон у команді ми добре виступили в Лізі Європі. Нам не вистачило одного очка, щоб вийти з групи в 1/16 фіналу.

Потім я відчув, що таке Ліга чемпіонів, де був «Камп Ноу», де були матчі з «Ювентусом» та київським «Динамо». Далі знову була група Ліги Європи разом із «Селтіком“ та «Байєром». Тож, у мене було три роки в єврокубках, був досить-таки цікавий чемпіонат Угорщини.

Я вважаю, що у «Ференцвароші» мені вдалося провести гарний етап своєї кар’єри. Завжди буду вдячний Сергію Станіславовичу Реброву, що він покликав мене туди. Але зараз я вже перевернув ту сторінку в своїй кар’єрі, повернувся додому і разом з Шахтарем пишу нову історію клубу», — наводить слова Зубкова. «Спорт.ua».