Євро - Кваліфікація 4 Грудня, 23:01 6239
Чемпіонат світу. Кейн нарешті забиває, а Англія без шансів розбиває Сенегал – попереду небезпечні французи | 19-27
Англійці продовжують безпрограшну серію проти африканців на Мундіалях і повторюють рекорд результативності.

Англія – Сенегал – 3:0

• Голи: Хендерсон (39), Кейн (45+3), Сака (57)

Англійці впевненіше розпочали матч та з перших хвилин шукали можливості, щоб вийти в атаку. Сенегал лише через деякий час включився у гру, а на 23-й хвилині навіть міг виходити вперед, але Сарр влучив у поперечку.

Наприкінці тайму підопічні Саутгейта все ж досягли свого. Хендерсон отримав хорошу передачу від Беллінгема та в один дотик відправив м'яч у сітку по центру воріт.

А у компенсований арбітром час Кейн подвоїв перевагу Англії. Фоден продемонстрував чудове бачення поля, а Гаррі холоднокровно пробив – 2:0.

По перерві «Три леви» продовжували тиснути, а Сака на 57-й хвилині зробив рахунок розгромним. Той же Філ Фоден виконав бличкучий пас, а Букайо точно прокинув повз кіпера.

Сенегальці намагалися чимось відповісти, проте все безрезультативно. Збірна Сіссе заробила штрафний, але Сарр знову пробив повз.

Англійці не зупинялися та продовжували високо пресингувати, однак більше забити не вдалося. Тож, Англія, розгромивши Сенегал, крокує у чвертьфінал ЧС-2022, де зіграє з Францією.