«Чорноморець» змінить власників або припинить існування»: журналіст озвучив перспективи клубу після арешту боса

Футбол України 8 Грудня, 10:05 275
«Чорноморець» змінить власників або припинить існування»: журналіст озвучив перспективи клубу після арешту боса
«Чорноморець» вирушає на зимову паузу з великою торбою проблем, і не лише суто футбольних.
«Кауфман взагалі не є фанатом футболу. Йому глибоко по*рати на футбол. Якщо Суркіса чи колишнього власника одеситів Клімова можна назвати фанатами футболу «до мозку кісток», то про Кауфмана так не скажеш. Гадаю, він навіть правил футболу не знає.

Але це була одна з історій Зеленського, що потрібно розвивати футбол, як було до 2014 року. Кауфман займався своїми справами, а зверху йому додали «Чорноморець», на який він виділяв частинку своїх грошей. Я не знаю, що там зараз сталося. Історія схожа з Павелком, але рано чи пізно вона завершується.

З «Чорноморцем» історія наступна. Новина №1 – Кауфман і Грановський точно не будуть фінансувати клуб в другому колі. Друга новина – «Чорноморець» змінить власників або просто припинить існування. Питання, наскільки Зеленському і команді важливе існування «Чорноморця». Якщо важливе, то знайдуть іншу людину, яка буде виділяти гроші на цю команду. Більше чи менше, але буде. Нинішні власники «Чорноморця» цим займатися не будуть», – заявив Андрій Сеньків у ефірі KDK.

Нагадаємо, «Чорноморець» навіть у «спокійні часи» завершив першу частину УПЛ на передостанній сходинці, яка означає виліт. Відновлення чемпіонату планується на початку березня.