Світовий футбол 21 Січня, 22:37 439
«Атлетіко» з дебютом Депая і бенефісом Грізманна розбив «Вальядолід», «Сосьєдад» наздогнав «Реал»  | 19-27
В рамках суботньої програми 18-го туру іспанської Прімери провели три матчі.

Севілья – Кадіс – початок о 22:00

Програму дня в Іспанії відкривав поєдинок у Мадриді, де Райо Вальєкано приймав Реал Сосьєдад. У випадку перемоги господарі могли піднятись в зону ЛЧ, але баски швидко повернули їх з небес не землю. Вже на 15-й хвилині Сьорлот вивів гостей уперед, а на 36-й Мугуруса подвоїв перевагу «чуррі-урдін».

Райо так і не відігрався. Підопічні Іманола Альгуасіла набрал 38 очок і наздогнали в турнірній таблиці Реал, а Сьорлот оформив рекорд. Александр став п'ятим футболістом Сосьєдада у ХХІ столітті, якому вдалося забити у п'яти поспыль матчах Ла Ліги (після Ковачевіча, Грізманна, Ісака та Оярсабаля).

Бетіс на виїзді поступився Еспаньйолу. Кабрера міг виводити господарів вперед вже на 5-й хвилині, але після навісу з кутового головою переправив сферу у поперечину. За хвилину до завершення першого тайму Брейтвейт ударом з лету відправив севільців у нокдаун. Одразу по перерві Відаль подвоїв перевагу представників Барселони, але VAR зафіксував порушення правил в атаці.

Обидві команди мали шанси як зрівняти, так і збільшити рахунок, але зустріч завершилась мінімальною звитягою Еспаньйола – Бетіс втратив чудовий шанс потіснити Атлетіко з четвертої сходинки.

Тим не менш, команді Дієго Сімеоне необхідно було перемагати Вальядолід, адже Вільяреал, Осасуна та Атлетік могли викинути мадридців із зони ЛЧ аж у середину таблиці. Та і загалом команда виграла всього один матч із останніх шести у Ла Лізі. Зі своїм завданням «матрацники» впорались блискуче, влаштувавши розгром ще до перерви.

Перший гол виявився надзвичайно красивим: Коке розрізною передачею з центру поля знайшов Грізманна, а француз п'яткою в дотик вивів Морату практично віч-на-віч – Альваро одним рухом прибрав захисника, після чого пробив у протихід кіперу. 1:0! На 23-й хвилині Грізманн подвоїв перевагу мадридців, ефектно замкнувши простріл Моліни, а на 28-й Ермосо замкнув подачу Антуана зі стандарту й одразу ж зіграв на добиванні – 3:0!

В другому таймі Коке міг і четвертий м'яч вколотити, однак його дальній постріл поцілив у хрестовину. Корреа ж пробивав з правого краю штрафного, влучивши одразу в дві стійки. Були й інші гострі моменти. Не було їх тільки у Депая – Мемфіс дебютував у складі Атлетіко, замінивши Морату на 75-й хвилині. Зрештою, фінальний свисток зафіксував перемогу «матрацників» з рахунком 3:0.

Підопічні Дієго Сімеоне забили тричі у Ла Лізі в перші 30 хвилин вперше з 2017 року. Мората відзначився 50-м голом у Прімері (25 за Атлетіко) у 130-му матчі чемпіонату Іспанії, а Грізманн забив або асистував у 12-му матчі Прімери поспіль – частіше за будь-якого футболіста Атлетіко в ХХІ столітті.