«Чи відчує у собі сили Луческу побудувати нове «Динамо»?» — журналіст

Динамо Київ 30 Січня, 19:15 798
«Чи відчує у собі сили Луческу побудувати нове «Динамо»?» — журналіст
Відомий журналіст Сергій Тищенко — про підготовку київського «Динамо» до відновлення сезону.

«Чи зможе Луческу побудувати нову команду?

У 2017 році в Ігоря Суркіса вже була дуже схожа ситуації із нинішньою. Тоді «Динамо» не мало ні гри, ні результату. Власник клубу вирішив, що проблема в тренері. Замість Реброва команду очолив Хацкевич.

Така рокіровка загалом нічого не змінила. Хацкевич не вирішив питання ні з грою, ні з результатом. Головна заслуга білоруського тренера — зміна поколінь. Майже всі лідери попередніх успіхів виявилися неконкурентоздатні та один за одним покинули команду.

Зараз у Луческу така десь само ситуація. З нинішнього складу витиснути щось майже нереально. Потрібно будувати нову команду. Вище третього місця «Динамо» навряд чи стрибне цього сезону. Час весною можна використати із користю.

Схоже, що це розуміє Луческу. З Циганковим було все зрозуміло ще восени. Все інше було бажання витягти із «Жирони» більше грошей. Зараз Кендзьора. «Борнмут» купив Забарного. Кажуть, що Бурда може поїхати до столиці Чехії. Андрієвський, Бесєдін йде в Туреччину. Потрібно ставку робити на інших футболістів. Питання тільки в тому, чи відчує у собі сили Луческу побудувати нове «Динамо»?» — написа́в Сергій у Facebook.