Світовий футбол 11 Лютого, 23:13 339
«Севілья» відірвалася від зони вильоту, «Бетіс» на виїзді перестріляв «Альмерію» і увірвався у топ-5 Ла Ліги  | 19-27
У суботу у 21-му турі чемпіонату Іспанії відбулось три матчі.

Іспанія, Ла Ліга, 21-й тур

Альмерія – Бетіс – 2:3

Голи: Суарес, 27, Кошта, 63 – Родрі, 6, Каналес, 42, Гуардадо, 70

Севілья – Мальорка – 2:0

Голи: Ен-Несірі, 18, Хіль, 40

Валенсія – Атлетік – початок матчу о 22:00

У першому матчі дня Бетіс на виїзді здолав Альмерію. Три поразки в останніх п'яти поєдинках змушували підопічних Мануель Пеллегріні йти ва-банк, аби змінити ситуацію у турнірній таблиці. Команди влаштували своєрідні доганялки, забиваючи по черзі. За доволі рівної гри, де невеличку перевагу все ж мали господарі, севільцям вдалось вирвати три очки, оформивши переможний гол в середині другого тайму.

Цікаво, що останні хвилини супроводжувались десятком небезпечних ударів і кожна з команд могла досягати успіху. Хуанмі навіть забив, але положення поза грою залишало рахунок хитким до останніх секунд. Перемога дозволила Бетісу увірватись у топ-5 Ла Ліги, Альмерія – чотирнадцята.

Севілья потроху оговтується від жахіть початку сезону. Підопічні Хорхе Сампаолі приймали міцну Мальорку. У першому таймі господарі Санчес Пісхуан повністю переграли суперника, відправивши у їхні ворота два «сухих» м'ячі. Знову забив Ен-Несірі ( у марокканця 4 голи в чотирьох останніх матчах), а під кінець першого тайму відзначився іменинник Браян Хіль.

У другій половині Мальорка пішла відігруватися і без проблем перехопила ініціативу. От лише зі створення гостроти виникли проблеми. Жодного удару в площину воріт, більшість спроб були надто авантюрними та непідготовленими. Севілья втримала перемогу й нарешті відірвалася від зони вильоту. Мальорка поки залишається 10-ю.