Клопп прокоментував п’ять м’ячів які пропустили його підопічні

Світовий футбол 22 Лютого, 22:02 395
Клопп прокоментував п’ять м’ячів які пропустили його підопічні | 19-27
Керманич англійського клубу прокоментував поразку від «Реала»

Англійський Ліверпуль у першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів УЄФА проти мадридського Реала на власному поступився з великим рахунком, хоча й певний час мав перевагу в два м’ячі над суперником.

Головний тренер «червоних» Юрген Клопп після завершення зустрічі розповів про враження від виступу своєї команди.

«Усі п’ять м’ячів ми забили собі самостійно, усі п’ять. Я думаю, що Карло Анчелотті вважає, що наш двобій завершено, і я так само думаю зараз. Але через три тижні, коли ви ближче наблизитесь до матчу-відповіді, тим більшими стають наші шанси.

Сьогодні ввечері було зафіксовано рахунок 2:5, і всі побачили, що вони досить гарно грають у контратаках. Отже, тепер ми повинні поїхати до Мадриду й ризикнути, щоб забити три голи на чужому полі. Це може виявитись дуже складним завданням. Якщо чесно, саме зараз я не знаю, як це зробити. Але ми поїдемо й спробуємо хоча б виграти ту гру. Не знаю, чи можливо це, але побачимо.

У нашій ситуації дуже важливо, щоб ми бачили позитивні кроки, і перший тайм, окрім двох пропущених голів, був чи не найкращим за весь сезон. Другий пропущений м’яч був фарсом. Перший м’яч — ми повинні були краще захищатись, гравців навколо було достатньо для цього. Це також момент світового класу від Вінісіуса, але очевидно, що ми можемо краще захищатись.

У перерві команда була доволі позитивно налаштована, але потім ми починаємо з третього пропущеного голу, який супроводжується жахливою помилкою й значною мірою змінює гру. У той момент ми втратили імпульс і не повернулись більше до нього. Другий тайм був тією грою, яку хотів зіграти Реал від самого початку», — заявив німецький фахівець.

Матч-відповідь поміж мадридським Реалом та англійським Ліверпулем відбудеться 15 березня на Сантьяго Бернабеу.