Світовий футбол 22 Лютого, 23:56 12586
«РБ Лейпциг» дав бій «Манчестер Сіті», «Інтер» дотис «Порту» - огляд голів плей-офф ЛЧ | 19-27
Гвардіол засмучує Гвардіолу, а Лукаку - «Порту».

Сьогодні, 22 лютого, відбулося 2 матчі в межах 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

РБ Лейпциг (Німеччина) - Манчестер Сіті (Англія) 1:1

• Голи: 0:1 - 27 Марез, 1:1 - 70 Гвардіол

На груповій стадії Манчестер Сіті не програв жодного матчу, а от РБ Лейпциг, нагадаємо, розпочав турнір зі сенсаційної домашньої поразки Шахтарю (1:4). Згодом німці, однак, набрали серйозний хід – здолали Реал (3:2) та взяли переконливий реванш у «гірників» (4:0), зрештою відправивши український клуб до Ліги Європи.

Хай там як, у першому таймі поєдинку 1/8 фіналу «бики» не створили Манчестер Сіті жодних проблем – лише один удар. Підопічні Гвардіоли були куди активнішими і змогли відкрити рахунок на 27-й хвилині. Гріліш перехопив м’яч на половині поля суперників, віддав на Гюндогана, а той п’ятою скинув на Мареза – 0:1.

Забитий гол чомусь цілком заспокоїв «містян», які після перерви віддали суперникам м’яч, і Лейпциг почав створювати один момент за іншим. Генріхс пробив повз ворота із вбивчої позиції, а після удару Собослая Едерсон врятував команду в ефектному стрибку.

Одразу після цього епізоду Кайл Вокер вибив м’яч на кутовий, хоча поряд з ним і не було суперників. Саме завдяки цьому стандарту Лейпциг і відігрався – Йошко Гвардіол, трохи скориставшись спиною Діаша, пробив без шансів для Едерсона. За кілька хвилин Гюндоган був близьким до того, щоб знову вивести гостей уперед, але Блазвіх впорався з його ударом.

Матч-відповідь відбудеться 14 березня.

Огляд матчу

Доречі, жоден англійський клуб не виграв свій перший матч 1/8 фіналу Ліги чемпіонів:

• Гол: 1:0 - 86 Лукаку

Інтер у груповому етапі обійшов Барселону та Вікторію Пльзень, але пропустив вперед Баварію. Натомість Порту вийшов переможцем у квартеті, а одразу за ним розташувалися Брюгге, Байєр та Атлетіко.

На початку першого тайму Інтер взяв гру під свій контроль, а супернику довелося відбиватися. Чалханоглу знайшов вільний простір на межі карного майданчика та цілився у ліву дев'ятку, але голкіпер нівелював небезпеку. Згодом Порту активізувався й створив кілька небезпечних моментів – один із них завершився ударом Груїча вище воріт.

Між футболістами обох команд розпочалася перепалка після того, як Заїду вкинув м'яч з-за бокової без дозволу голкіпера. Отавіо одразу побіг до воріт підопічних Індзагі. Як результат, жовті картки для Отавіо та Дімарко. Під завісу тайму Бастоні мав виводити господарів вперед ударом головою – воротар виконав сейв.

По перерві Онану довелося рятувати свою команду. Спочатку він відбив постріл Заїду, а одразу після цього парирував добивання Таремі. Неймовірна майстерність голкіпера! За кілька миттєвостей Барелла приборкав м'яч та запустив гармату – не вистачило точності.

На 78-й хвилині Отавіо отримав другу жовту за фол і залишив Порту в меншості. Інтер скористався моментом та розмочив рахунок. Лукаку вдало зіграв на добиванні та розстріляв ворота Порту. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу Інтера з рахунком 1:0.

Зазначимо, що матч-відповідь між командами відбудеться 14 березня. стартовий свисток пролунає о 22:00.