Динамо Київ 28 Лютого, 15:17 704
«Його доля змінилася за кілька хвилин»: в Італії розповіли про зірваний трансфер ексзірки «Динамо» | 19-27
Александар Драгович у минуле зимове трансферне вікно мав шанс перейти з «Црвени Звезди» до «Сампдорії», проте цій угоді не судилося статися. Сайт GrandHotelCalciomercato розповів про дивовижну історію зриву трансферу.

31-річний австрійський екс-захисник Динамо Александар Драгович міг перейти із Црвени Звезди до Сампдорії, яку тренує добре відомий йому Деян Станкович. Минулого сезону вони якраз разом працювали у Црвені Зірці.

Клубам важко вдалося домовитися про оренду з правом викупу за 1,5 мільйона євро у разі, якщо Сампдорія збереже прописку в Серії А. Проте сталося непередбачене.

У день, коли Драгович мав вирушати до Італії, щоб підписати контракт, Црвена Звезда грала товариський матч із Лудогорцем.

Драгович уже не брав участі у цьому поєдинку, і його команда до перерви програвала 0:3. Це стало знаком керівництву клубу, що захисника відпускати не можна.

«Австрієць спостерігав, як його доля змінилася за кілька хвилин. Він уже бачив себе в Італії, але залишився у Црвеніій Звезді. Сампдорія намагалася покращити пропозицію, але нічого не вийшло. Рішення вже було ухвалено», – пишуть автори статті.

Зазначимо, що цього сезону Драгович провів за свою команду 31 матч. Трансфермаркт оцінює гравця у п'ять мільйонів євро, а контракт його із сербським клубом спливає у 30 червня 2024 року.

З 2013 до 2016 року Драгович виступав за Динамо. У його активі 111 матчів, у яких він забив два голи та зробив дві результативні передачі.