Зозуля відреагував на розстріл росіянами українського військового

Інші новини 6 Березня, 23:06 356
Зозуля відреагував на розстріл росіянами українського військового | 19-27
Колишній нападник київського «Динамо» та збірної України Роман Зозуля відреагував на жахливий розстріл росіянами українського солдата.

«Дуже важко щось писати. А ще важче — підібрати слова, щоб не лаятись... Буду писати як є.

Всі вже бачили відео, де паскуди розстрілюють українського Героя за його слова „Слава Україні!“. Наш військовий стоїть без зброї. Без агресії. Спокійний. Врівноважений. Втомлений.

Його розстріляли впритул. Безжалісно. Як паршиві с*уки. Не зважаючи на всі норми ведення війни.

Зняли на відео, та виклади у мережу. Про що вони думали?

Залякати нас? Ні, не вийде. Як і з ракетними ударами, як з розстрілом авто, де були цивільні — це ще більше нас згуртує.

Не буде вже моменту, коли ми скажемо, що ви наши браття. Не будемо ми вже ніколи друзями. Тепер остаточно такої нації як р*сня — не існує. Ми вже ніколи не будемо навіть дивитись у ваш бік. Наші діти, діти наших дітей та їх діти- будуть ненавидіти вас. Ви для всіх завжди будете ЛАЙНОМ!

Ця війна показала і довела, що ви паршиві сикуни. Ви немаєте нічого людяного. Бути росіянином — бути лайном. В пеклі для вас вже не буде окремого котла. Там на вас чекатиме пакет для сміття, в якому повертають ваших солдат.

Ви слабаки. Ви нікчемні. Ви паскуди.

„І НАСТАНЕ ЧАС, КОЛИ ОДИН СКАЖЕ: СЛАВА УКРАЇНІ! І МІЛЬЙОНИ ВІДПОВІДАТИМУТЬ: ГЕРОЯМ СЛАВА“ (Степан Бандера)», — написав Зозуля на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.