«Луческу сказав готуватися до наступних матчів»: гравці «Динамо» про поразку від «Зорі»

Динамо Київ 18 Березня, 20:01 522
«Луческу сказав готуватися до наступних матчів»: гравці «Динамо» про поразку від «Зорі»
Коментарі молодих динамівців після чергової поразки в чемпіонаті України.

Коментар півзахисника «Динамо» Назара Волошина після матчу із «Зорею» (0:1) у ефірі «Профутбол Digital».

- Напевно, важко щось казати після двох поспіль домашніх поразок. Начебто, контролюєте ситуацію на полі, володієте ініціативою, але не вистачає забитого м’яча. У чому взагалі причина?

- Як на мене, не можемо створити достатню кількість моментів та реалізувати їх. Треба більше бити по воротах. Контроль м’яча – це добре, але потрібно забивати та вигравати вдома.

- Зрозуміло, що зараз у роздягальні спустошення. Хто взяв першим слово, підбадьорив команду?

- Ніхто нічого не казав. Усі розуміють, що ми не можемо програвати на цьому стадіоні. Ми – «Динамо» (Київ), маємо завжди перемагати та більше забивати.

- Ти вийшов на поле з лави запасних. Які завдання ставив перед тобою тренерський штаб із Мірчею Луческу?

- Я повинен був освіжити гру, бігти вперед, знайти свій момент та забити. Момент був, але забити не вдалося.

- Так і не пригадаєш, коли «Динамо» двічі за сезон програвало не основному конкуренту за чемпіонство – донецькому «Шахтарю». Цього сезону це вдалося «Зорі». Незручний суперник?

- Не можу сказати, в чому проблема. Як на мене, багато нових хлопців прийшли до команди – я повернувся з оренди, футболісти з юнацької команди перейшли до головної. Потрібен час, аби зігратися.

- Чи є шанс виправити ситуацію до кінця чемпіонату?

- Думаю, що так, ми зможемо все виправити. Будемо робити все від нас залежне.

- До наступного матчу тиждень. Чи буде важка розмова всередині команди? На матчі в Ужгороді з «Дніпром-1» після забитого м’яча ви побігли до Мірчі Луческу, щоб показати, що ви одна команда, один колектив. Що зараз будете робити, щоб налаштовуватися на подальші матчі?

- Ми повністю довіряємо тренерам, будемо робити все, що вони скажуть, та виправляти все.


Коментар півзахисника «Динамо» Антона Царенка після матчу із «Зорею» (0:1).

- Неприємно у двох домашніх матчах поспіль програвати – спочатку «Інгулець», тепер «Зоря». У чому головна проблема нинішнього «Динамо»?

- Я гадаю, що про наші проблеми скаже головний тренер. Йому видніше та вирішувати, як нам грати. Тренери дають нам установку, яку ми намагаємося виконувати на полі. Сьогодні не вдалося, тому такий результат.

- Що сказав Мірча Луческу після матчу? Чи була розмова з ним?

- Звичайно, неприємно програвати «Зорі» вже вдруге в сезоні, але Містер сказав готуватися до наступних матчів. Для нас немає жодних інших результатів, окрім перемоги.

- Сьогодні ти вийшов у стартовому складі. Які завдання ставив перед тобою тренерський штаб, на чому акцентував увагу?

- Потрібно було більше заходити в центр, комбінувати з партнерами та грати більше вперед через комбінації.

- На зборах «Динамо» провело 14 контрольних матчів. Наскільки для тебе відрізняється рівень молодіжного чемпіонату з дорослим футболом?

- Я вже казав, що дуже відрізняється. Тут набагато швидше потрібно думати, знати ще до прийому м’яча, що ти далі будеш робити з ним. Так, збори були тривалими, ми зіграли багато матчів, але, як бачимо, в офіційних поєдинках не можемо знайти свою гру.

- Чи не варто шукати причину нинішніх результатів саме у великій кількості матчів на зборах, що команда трохи «наїлася» за зимову перерву й вас тепер не вистачає на матчі чемпіонату?

- Ні, абсолютно. Ми не повинні відштовхуватися від таких думок. Потрібно виходити на кожну гру, віддаватися по максимуму та показувати результати, відповідні рівню «Динамо» (Київ).