Світовий футбол 1 Квітня, 20:20 327
«Борнмут» переміг «Фулхем» на очах Забарного, команда Де Дзербі врятувала нічию з «Брентфордом» – АПЛ | 19-27
Відбулися чергові матчі 29-го туру чемпіонату Англії

АПЛ. 29 тур

Борнмут – Фулхем – 2:1

Голи: Тавернієр, 52, Соланке, 79 – Перейра А., 16

Брайтон – Брентфорд – 3:3

Голи: Мітома, 21, Велбек, 28, Мак Аллістер, 90 (П) – Янссон, 11, Тоуні, 22, Піннок, 49

Крістал Пелас – Лестер – 2:1

Голи: Іверсен, 59 (А), Матета, 90+5 – Перейра Р., 56

Ноттінгем Форест – Вулверхемптон – 1:1

Голи: Джонсон, 38 – Поденсе, 83

Український легіонер Борнмута Ілля Забарний вперше потрапив у заявку команди після трансферу. Проте ще в січні отримав травму й увесь цей час відновлювався. Захисник спостерігав за грою своєї команди проти Фулхема на лаві запасних. Зазначимо, що гості активніше розпочали матч і відзначилися ще на 16-й хвилині. Перейра виграв боротьбу за мʼяч і відправив його у лівий кут з-за меж штрафного майданчика.

По перерві ОʼНіл випустив замість Ентоні Тавернієра. І це спрацювало. Він влучним ударом у ліву девʼятку відновив паритет. Згодом Крісті пробив, але голкіпер невдало парирував перед собою, на добиванні першим опинився Соланке, який вивів господарів вперед.

У іншому матчі туру Брайтон та Брентфорд влаштували ефектну гру. Ще у першій половині зустрічі команди на двох забили чотири голи. У складі господарів відзначилися Мітома та Велбек, а підопічні Томаса Франка відповіли на це голами Янссона та Тоуні. У другому таймі Брентфорд вийшов вперед. Мбеумо знайшов у штрафному Піннока, якому залишилося лише влучити у ворота. А на останній хвилині гри Мак Аллістер зробив рахунок 3:3, реалізувавши пенальті.

Зазначимо, що Крістал Пелас переміг Лестер з рахунком 2:1. А ось Ноттінгем Форест розписав нічию з Вулверхемптоном (1:1)