Світовий футбол 8 Квітня, 16:31 544
Миколенко не врятував «Евертон» від поразки МЮ – «червоні дияволи» увірвалися на третю сходинку АПЛ | 19-27
У поєдинку 30-го туру АПЛ Евертон Віталія Миколенка на виїзді програв Манчестер Юнайтед.

Манчестер Юнайтед підходив до гри на четвертому місці в АПЛ, дихаючи в спину Ньюкаслу. До слова, «червоні дияволи» поступилися «сорокам» кілька днів тому з рахунком 2:0. Наступного тижня на манкуніанців чекає протистояння зі Севільєю у чвертьфіналі Ліги Європи.

Натомість «іриски» продовжують боротьбу за прописку в елітному дивізіоні, перебуваючи за два кроки до зони вильоту – 16 щабель. Щоправда, у двох останніх матчах команда Миколенка відібрала очки у двох грізних суперників: спершу в Челсі (2:2), а згодом у Тоттенхема (1:1).

Український легіонер поєдинок на Олд Траффорд розпочав на лаві захисних. МЮ з перших хвилин чинив шалений тиск на ворота гостей, і вже до перерви рахунок мав бути розгромним. Однак блискуча гра Пікфорда та невезіння «дияволів» завадили підопічним Тен Хага забити багато.

Та все ж на перерву господарі пішли у ролі лідерів. «Іриски» дозволили супернику комбінувати поблизу власної карної зони. Санчо тонким пасом знайшов Мактомінея, який несподівано вбіг у штрафний майданчик Евертона, і шотландець ударом майже в притул розстріляв голкіпера.

Відразу по перерві на полі з'явився Віталій Миколенко. Щоправда, це не надто допомогло Евертону. В середині другого тайму манкуніанці вбили інтригу. Колмен у простому епізоді подарував м'яч Рашфорду. Маркус відпасував Марсьялю, який спокійно подвоїв перевагу своєї команди.

Миколенко за відведений йому час встиг віддати 9 точних пасів (75%), виграти одне єдиноборство, натомість 6 разів втратити володіння м'ячем.

2:0 – завдяки цій перемозі МЮ піднявся на третю сходинку в АПЛ, обігнавши Ньюкасл – в активі команди Тен Хага 56 пунктів. Підопічні Дайча продовжують перебувати у небезпечній близькості до зони вильоту – 16 сходинка, 27 очок.