Спалетті висловився про виліт «Наполі«з ЛЧ

Світовий футбол 19 Квітня, 15:18 136
Спалетті висловився про виліт «Наполі«з ЛЧ | 19-27
Коуч «партенопейців» висловився про минуле протистояння з «Міланом»

Учора, 18 квітня, Наполі зіграв унічию з Міланом 1:1, чого не вистачило для виходу в півфінал ЛЧ.

Наставник неаполітанського клубу Лучано Спалетті поділився думками про минулий матч. За словами італійця, арбітри ухвалювали неправильні рішення в поєдинках проти «россонері».

«На мою думку, два наші гравці отримали несправедливу дискваліфікацію за підсумками першого матчу. Я після тієї гри бачив, що писали в пресі, і там також були здивовані рішеннями арбітра.

І раптом, уже сьогодні, на 37-й хвилині, у нас з'являється привід для чистого пенальті, який у підсумку арбітри так і не побачили. І ми навіть не сперечаємося з вами про контакт гравців у штрафному майданчику, тому що він мав місце. Якщо це вплив на епізод, то це - вплив на епізод, і жодного іншого трактування не має бути. Тоді взагалі мав місце удар у ногу нашому гравцеві, тому що він у підсумку її підвернув.

У нас дуже сильна і молода команда. Я думав, що буде достатньо добре налаштувати гравців, намагаючись переконати їх грати за дійсно важливі речі. Іноді у нас траплялися падіння в цьому сезоні, тому що деякі ігри я все ж планував програти, але команда все одно грала у футбол, який нам подобався.

Я повинен сказати, що хлопці грали дуже добре протягом усього року, особливо в Лізі чемпіонів. Я маю на увазі ментальність насамперед. Тільки сьогодні, коли ми закінчили виступи в турнірі, я кажу своїм хлопцям, що вони були винятковими і що я їх за це дуже люблю», - заявив італійський фахівець.