Світовий футбол 8 Травня, 21:33 3728
«Евертон» з Миколенком сенсаційно переміг «Брайтон» – курйозний гол не врятував Де Дзербі від фіаско | 19-27
«Евертон» шокував «Брайтон» у 35-му турі АПЛ.

АПЛ. Тур 35

Брайтон – Евертон – 1:5

• Голи: Мак Аллістер, 80 – Дукуре, 1, 29, Стіл, 35 (аг), Макнілл, 76, 90+6

Евертон не відчував смаку перемоги 7 поєдинків поспіль (3 поразки та 4 нічиїх). Натомість підопічні Де Дзербі у попередньому турі вигризли три очки у Манчестер Юнайтед (1:0). Команда Миколенка продовжувала боротись за виживання, тому у грі з Брайтоном треба було здобувати максимальний результат.

Віталій Миколенко традиційно розпочав з перших хвилин і вже на старті матчу святкував зі своїми одноклубниками перший гол – Дукуре результативно відгукнувся на передачу Калверта-Льюїна. Згодом півзахисник оформив дубль. «Іриски» вибігли у стрімку контратаку, яку завершив той таки Дукуре.

На 35-й хвилині воротар «чайок» допоміг Евертону зробити рахунок розгромним. Макнілл сподівався заробити бодай кутовий, виконуючи простріл з гострого кута, проте воротар Брайтона втратив позицію та переправ м'яч у власні ворота.

По перерві Де Дзербі виконав відразу чотири заміни, тому на початку другої половини гри Брайтон виглядав активнішим. «Чайки» ледь не відквитали один гол – ворота Пікфорда врятувала поперечка.

Господарі надто сильно захопились атакою і проґавили чергову контратаку. Калверт-Льюїн знайшов передачею Макнілла, який майстерно познущався з воротаря. Втім, Брайтону таки вдалось забити – Мак Аллістер курйозно відзначився після рикошету від штанги. Фінальну крапку у матчі поставив Макнілл.

Віталій Миколенко провів на полі повний матч. Отже, Брайтон залишається на 7 позиції з 55 очками. Евертон покинув зону вильоту та закріпився на 16 місці (32 очки).