«Динамо» двічі поспіль зуміло відігратися після пропущеного першим м’яча

Динамо Київ 11 Травня, 19:58 390
«Динамо» двічі поспіль зуміло відігратися після пропущеного першим м’яча | 19-27 Фото: ФК Динамо
На минулому тижні футболісти київського клубу здобули першу в сезоні-2022/23 вольову перемогу.

В матчі 24-го туру з «Ворсклою», що відбувся на минулому тижні, футболісти «Динамо» зуміли вперше в сезоні-2022/23 вирвати перемогу, пропустивши першими. На 13-й хвилині Руслан Степанюк вивів полтавчан вперед, на 24-й Владислав Ванат відновив рівновагу в рахунку, а на 48-й Беніто приніс киянам перемогу — 2:1.

Це був сьомий матч в нинішньому чемпіонаті, в якому «Динамо» дозволяло супернику повести в рахунку. В трьох випадках команда Мірчі Луческу не зуміла нічим відповісти та програла із сухим рахунком («Дніпро-1» — 0:3, «Інгулець» — 0:2, «Зоря» — 0:1).

В одному забила два м’ячі, але відреагувала із запізненням, і обидва голи киян лише скорочували відставання в рахунку (1:2, 2:3), а «Зоря» втримала перемогу.

В двох матчах з «Шахтарем» динамівці знаходили сили робити рахунок 1:1, але у жовтні 2022-го все ж поступилися (1:3), а от у квітні 2023-го вирвали нічию.

Це був перший випадок в сезоні-2022/23, коли «Динамо», пропустивши першим, у підсумку не програло. А от з «Ворсклою» вийшло навіть виграти. Схоже на тенденцію.

Дніпро-1

43’

0:3

03.09.2022

Зоря

7’

50’ (1:2), 83’ (2:3)

2:3

16.10.2022

Шахтар

29’

46’ (1:1)

1:3

04.03.2023

Інгулець

12’

0:2

18.03.2023

Зоря

83’

0:1

22.04.2023

Шахтар

12’

82’ (1:1)

1:1

04.05.2023

Ворскла

13’

24’ (1:1), 48’ (2:1)