Футбол України 13 Травня, 19:03 395
«Шахтар» у більшості вистраждав перемогу над «Інгульцем» - перемога «гірників» офіційно викинула «Динамо» з боротьби за чемпіонство | 19-27
«Інгулець» поступився «Шахтарю» в рамках 26-го туру УПЛ.

УПЛ. 26 тур

Інгулець – Шахтар – 0:2

• Голи: Конопля, 51, Павлов, 85 (а)
  • Вилучення: Паламарчук, 78

Шахтар у попередньому турі дав осічку в поєдинку проти Олександрії (1:1). Однак зберіг відрив від СК Дніпро-1 на два очки, адже підопічні Кучера теж не змогли обіграти команду Ротаня у перенесеному матчі зі скандальним пенальті (1:1).

Інгулець несподівано приймав «гірників» у Львові. Команда з Петрового кілька днів тому провалилася у виїзному поєдинку місцевому Руху (0:3). Однак додому не повернулася, а начебто на прохання «помаранчево-чорних» залишилася у Львові, щоб тут зіграти з Шахтарем. Як стверджували журналісти ТаТоТаке, саме донецький клуб оплатив проживання Інгульця в одному із готелів.

До слова, петровці не виграють вже чотири матчі поспіль і перебувають у загрозливій близькості від зони вильоту.

Команди провели дуже блідий перший тайм і на перерву пішли із закономірними прісними «нулями» на табло.

Врешті підопічні Йовічевіча на 51 хвилині змогли вийти вперед. Матвієнко навісив з кутового, а ніким не прикритий Конопля головою переправив м'яч у сітку. Другий гол оборонця «помаранчево-чорних» в цьому сезоні. Першим Юхим відзначився у ворота Руху у вересні минулого року – тоді цей гол став єдиним, відтак вирішальним у матчі.

На 78-й воротар Інгульця Паламарчук отримав пряму червону за фол на Сікані. А через кілька хвилин капітан Інгульця Павлов поставив крапку в цьому протистоянні, прикро зрізавши коліном м'яч у власні ворота.

2:0 – після вистражданої перемоги Шахтар продовжує лідирувати в УПЛ (63 очки). Команда Ковальця розташувалася на 11 позиції (27 пунктів).

Слід також зауважити, що результат цього матчу позбавив Динамо навіть теоретичних шансів поборотися за чемпіонство. Якщо Дніпро-1 у цьому турі УПЛ (26-му) переможе Минай, то кияни впритул наблизяться до того, аби вчетверте у своїй історії не фінішувати в чемпіонаті України у зоні Ліги чемпіонів (1992/93, 2013/14, 2014/15).