Динамо Київ 28 Травня, 10:08 616
Збірна Сенегалу U-20 провалилась на ЧС-2023 - команда Діалло вилетіла через гол на 90+5 хвилині | 19-27
У ніч з 27 на 28 травня визначилися ще кілька учасників плей-оф молодіжного Чемпіонату світу (U-20).

ЧС-2023 U-20, груповий етап, 3-й тур

Бразилія U-20 – Нігерія U-20 – 2:0

• Голи: Педресо, 43, Маркіньюс, 45+2

Бразилія та Нігерія в очному поєдинку намагались віддати усі сили. «Селесао» хоч і забили двічі наприкінці першого тайму, проте суперник був дуже кусючим і не раз загрожував воротам. Втім, фінальний свисток зафіксував перемогу, яка дозволила бразильцям очолити квартет D та прорватись у плей-офф.

Домініканська Республіка U-20 – Італія U-20 – 0:3

• Голи: Казадеї, 19, 84, Амброзіно, 50

Куди простіше було італійцям. В останньому турі вони зустрічались із представниками Домініканської Республіки, які до цього програли свої 2 матчі. «Скуадра Адзурра» завдала аж 22 удари, але лише 3 з них досягли цілі. Цього було достатньо, щоб посісти 2 місце та разом із Бразилією вийти з групи.

Відзначити варто також вже другий дубль Чезаре Казадеї. Завдяки цьому італійський нападник Челсі очолив список бомбардирів чемпіонату світу U-20.

Колумбія U-20 – Сенегал U-20 – 1:1

• Голи: Кортес, 90+5 – Камара, 30

У групі С інтрига була жива до останніх миттєвостей. Камара на екваторі тайму скористався обрізкою оборони й легко переграв кіпера. Діалло провів на полі 81 хвилину, але без результативних дій. Аж на 90+5 хвилині Кортес забив за Колумбію, поховавши шанси суперника на вихід з групи. Колумбія завершила груповий етап першою, Сенегал вилетів.

Японія U-20 – Ізраїль U-20 – 1:2

• Голи: Сакамото, 45+1 – Наві, 76, Сеніор, 90+2
  • Вилучення: Біньямін, 68 (Ізраїль, друга жовта)

В паралельному поєдинку Японія вийшла вперед наприкінці першого тайму – Сакамото першим зорієнтувався під час метушні у штрафному. Здавалось, що Біньямін, який вийшов на заміну та заробив 2 жовті за 3 хвилини, підвів ізраїльтян, але ті оформили красивий камбек.

Спершу Наві вдало підставив голову, а вже у доданий арбітром час Сеніор вирвав перемогу після асисту п'ятою. «Синьо-білі» набрали 4 пункти й застрибнули на 2 місце, що гарантує участь у плей-офф. Японія фінішувала третьою.