Іспанія вигризла путівку у фінал Ліги націй, викинувши за борт Італію

Світовий футбол 16 Червня, 09:42 328
Іспанія вигризла путівку у фінал Ліги націй, викинувши за борт Італію | 19-27
У півфіналі Ліги націй Іспанія на останніх хвилинах вирвала перемогу над збірною Італії.

Ліга націй. Півфінал

Іспанія – Італія – 2:1

• Голи: Піно, 3, Хоселу, 88 – Іммобіле, 11 (п)

Ці команди вже сходилися у півфінальному протистоянні Ліги націй-2021. Тоді «Фурія Роха» взяла гору з рахунком 2:1. Іспанцям було важливо реабілатуватися перед вболівальниками за виліт з Мундіалю в Катарі на стадії 1/8 фіналу. «Скуадра Адзурра» останнім часом теж зірок з неба не хапала – на останні два чемпіонати світу вона взагалі не кваліфікувалася.

«Фурія Роха» значно впевненіше розпочала поєдинок і навіть змогла забити швидкий м'яч. Колективний пресинг іспанців дав свої плоди: Єремі Піно обікрав Бонуччі та не залишив шансів Доннаруммі – 1:0.

На щастя італійців, їм вдалося доволі швидко відновити паритет. Дзаньйоло досить незграбно пробивав по воротах, на шляху м'яча опинилася рука дебютанта іспанців Ле Нормана. Вирок арбітра – пенальті. Чіро Іммобіле чітко реалізував свою нагоду, перервавши семиматчеву суху серію у футболці збірної – 1:1.

Ще через 10 хвилин підопічні Манчіні, здавалося, вийшли вперед. Але безжальний VAR скасував гол Фратеззі через офсайд. Тож на перерву команди пішли за рівного рахунку.

У другому таймі іспанці продовжили володіти ініціативою. Воротам Доннарумми спершу загрожував Мората, але м'яч просвистів повз стійку. А невдовзі Родрі в падінні через себе пробив над поперечкою.

А уже в ендшпілі поєдинку іспанці таки змогли вирвати перемогу. Після дальнього удару Родрі і двох рикошетів м'яч відскочив до Хоселу, який з кількох метрів легко переграв голкіпера італійців. «Фурія Роха» втримала перемогу і увірвалася у фінал Ліги націй. Там підопічні Луїса Де Ла Фуенте зустрінуться з хорватами – напередодні «картаті» в овертаймі вигризли перемогу в Нідерландів.