Світовий футбол 18 Червня, 19:53 585
Шевченко повторив «стамбульський фінал» у лізі Піке – українець здійснив фатальний промах і грав у стилі Гаттузо   | 19-27
Колишній нападник і головний тренер збірної України Андрій Шевченко спробував свої сили у новому виді футболу.

Дітище Жерара Піке продовжує розширювати представництво зірок. У статусі запрошеної зірки приїхав Андрій Шевченко. Цілком ймовірно, що це частина угоди між футболістами, в рамках якої екс-капітан Барселони зіграє у благодійному матчі для України.

Володаря «Золотого м'яча-2004» запросив Мостолес, який розташувався у нижній частині турнірної таблиці. Суперником був Райо де Барселона, який мав лише на три очки більше. Команда Шевченка активніше почала гру і навіть забила на 1-й хвилині. Щоправда, гол не зарахували через фол в атаці.

Далі ситуацію контролював Райо де Барселона. Шевченко вийшов на майданчик на 8-й хвилині, що не дозволило Мостолесу перемістити гру від власних воріт. Навпаки – невдовзі Райо забив. Лівий захисник дозволив себе хитнути, а форвард класно відправив м'яч у дев'ятку.

Наприкінці тайму менеджер Мостолес використав одну зі спеціальних карток. Гра продовжилася один проти одного (бити потрібно було з меж центрального кола). Після низки неточних ударів гравець Райо де Барселона подвоїв перевагу своєї команди.

Другий тайм почали також без Шевченка. Без українця його команда відіграла один м'яч, хоча й перевагою володів суперник. Розкішний гол забив Крістіан. Коли ж Андрій знову вийшов на заміну, ледь не привіз гол. Суперник відібрав у нього м'яч і розігнав атаку 2 в 1. На щастя, удар вийшов неточним.

На 30-й хвилині Шеві довірили можливість виконати перспективний штрафний удар. Вийшло вкрай невдало – точнісінько в стінку. Згодом Мостолес на 2 хвилини втратив одного зі своїх гравців. Райо зумів двічі реалізувати більшість, але один із голів не зарахували через офсайд.

Команду врятувала чергова картка сили. Менеджер взяв подвійний гол (діє протягом двох хвилин) і не помилився. Мостолес забив, одним точним ударом відігравши відставання у два м'ячі. Вже у компенсований час Шевченко примчав назад, щоб завадити контратаці суперника. Андрій у стилі Гаттузо завалив опонента поруч з власним штрафним. Райо покарати не зумів, тому ризик українця себе виправдав.

Серія пенальті більше нагадує хокейні буліти. Проте, забити важче, ніж здається. Принаймні за перші сім спроб футболісти обох команд зуміли реалізувати лише один вихід. Шевченко був останнім і повторив сценарій фіналу Ліги чемпіонів у Стамбулі – його удар міг продовжити серію, але українець не зумів переграти голкіпера.