Світовий футбол 25 Червня, 08:49 252
Гол імені дуету з «Динамо» та «Шахтаря» у відеоогляді матчу Євро-2023 U-21 Грузія – Бельгія – 2:2 | 19-27
Грузія розійшлась результативною нічиєю з Бельгією на груповому етапі чемпіонату Європи-2023 серед молодіжних збірних.

Євро-2023 U-21. Група А, 2 тур

Грузія – Бельгія – 2:2

• Голи: Цитаїшвілі, 52, Гуліашвілі, 87 – Де Куйпер, 15, Рамазані, 38

Бельгія швидко повела в рахунку – Вранкс навісив з правого флангу, а де Куйпер переправив м'яч у ворота. Ближче до кінця першої половини Рамазані втратив розкішну нагоду подвоїти перевагу, але дуже швидко виправився, замкнувши навіс де Куйпера.

Другий тайм розпочався з голом Цитаїшвілі – зірочка Динамо отримав м'яч від Гочолейшвілі (оборонця Шахтаря), розвернувся та пробив у ближній кут. Дебаст міг знову відновити перевагу Бельгії у 2 м'ячі. Цитаїшвілі ледь не створив ще один м'яч, але воротар не дав забити партнеру Гіо. А на 86 хвилині Гуліяшвілі зрівняв рахунок після навісу Азарова.