Жіноча збірна України з пляжного футболу стала віцечемпіоном Європейських Ігор

Український спорт 1 Липня, 21:19 300
Жіноча збірна України з пляжного футболу стала віцечемпіоном Європейських Ігор | 19-27
Жіноча збірна України з пляжного футболу здобула срібну нагороду на Європейських Іграх-2023.

У золотому фіналі наша команда поступилася збірній Іспанії, якій раніше також поступилася на груповому етапі.

Фінальний матч був доволі обережним. У перших двох таймах команди не забивали. У третьому таймі до пори до часу теж було затишшя, але потім відзначилася Ганна Шульга. Зберегти перевагу, втім, українкам не вдалося – був пропущений від Джесіки Хігуерас. Матч перейшов в овер-тайми.

Там знову темп задали українки – гол Юлії Костюк. Однак і тут у Іспанії знайшлася відповідь у вигляді голу Андреа Мірон. Матч перейшов у серію пенальті, де точнішими були іспанки.

Відзначимо, що у півфіналі турніру Україна здолала збірну Португалії, в групі перемогла Італію 2:1, але поступилася Іспанії 4:6. Саме іспанки вийшли з першого місця нашої групи, що, втім, ніяк не гарантувало перемоги у фінальному матчі.

Цю срібну нагороду здобували: Анастасія Кліпаченко, Марія Тихонова, Юлія Дехтяр, Юлія Костюк, Мирослава Випасняк, Вікторія Кислова, Ірина Дубицька, Таїсія Бабенко, Ірина Василюк, Олена Кирильчук, Ганна Шульга, Анастасія Терех.