Дубль Мессі. «Інтер Майамі» вийшов у чвертьфінал, Ліонель врятував команду

Світовий футбол 7 Серпня, 11:12 200
Дубль Мессі. «Інтер Майамі» вийшов у чвертьфінал, Ліонель врятував команду | 19-27
У матчі Кубка ліг команда з Флориди перемогла «Даллас» у серії пенальті.

Дубль аргентинського форварда Ліонеля Мессі допоміг Інтеру з Майамі вийти до чвертьфіналу Кубка ліг 2023.

У матчі 1/8 фіналу Кубка ліг команда з Флориди перемогла Даллас у серії пенальті (4:4 пен. 5:3).

Мессі відкрив рахунок на 6-й хвилині, проте потім його команда діяла невдало і пропустила 4 м'ячі.

Програючи 2:4 за 10 хвилин до кінця, Інтер Майамі зробив камбек, причому врятував команду Ліонель Мессі влучним ударом зі штрафного на 85-й хвилині.

У серії пенальті Інтер Майамі діяв краще за Даллас, а Мессі вдало виконав перший удар команди з точки. Також 11-метровий забив Серхіо Бускетс.

Український захисник Сергій Кривцов провів на полі весь матч та допоміг команді вийти до чвертьфіналу Кубка ліг.

Кубок ліг 2023

1/8 фіналу, 7 серпня

Даллас – Інтер Майамі – 4:4 (пен. 3:5)

Голи: Кіньйон, 37, Камунго, 45, Веласко, 63, Тейлор, 68 (пен) – Мессі, 6, 85, Кремаскі, 65, Фарфан, 80 (автогол).

ВІДЕО. 0:1. Перший гол Мессі, 6 хв.

ВІДЕО. 4:4. Другий гол Мессі, 85 хв.