Світовий футбол 13 Серпня, 09:33 215
Кубок Німеччини: Ордець зганьбився проти клубу з третьої ліги, «Боруссія» Д і «Байєр» розтрощили суперників, «Вердер» вилетів | 19-27
В суботу, 12 серпня, відбулися чергові матчі 1/32 фіналу Кубка Німеччини.

Вікторія Кельн – Вердер – 3:2

• Голи: Філіпп, 72, 79, Богосевіч, 90 – Дукш, 43, Фюлькруг, 77 (пен)

Байєр та Борусія Д впевнено стартували у Кубку Німеччини. Обидві команди розгромили своїх суперників. Дортмундці забили шість голів, а підопічні Алонсо – вісім, забезпечивши собі участь у наступній стадії.

А ось інші представники Бундесліги зганьбились, виступаючи проти команд із третього дивізіону. Бохум програв Армінії в серії пенальті. Команда Івана Ордеця ледве змогла перевести гру в овертайм, хоча це їх не врятувало від вильоту. Український захисник провів на полі весь матч. А Вердер поступився Вікторії, пропустивши на 90 хвилині.