Збірна України зазнає першої поразки під керівництвом Сергія Реброва

Збірна України зазнає першої поразки під керівництвом Сергія Реброва  | 19-27
Україна у надважливому матчі відбору на Євро-2024 програла на виїзді Італії.

Відбір на Євро-2024. Шостий тур

Італія – Україна – 2:1

• Голи: Фраттезі, 12, 28 – Ярмоленко, 41

У стартовому складі «синьо-жовтих» вболівальники несподівано не побачили Михайла Мудрика. Натомість Андрій Ярмоленко остаточно повернувся в основу після відновлення від травми. А на вістрі атаки з'явився Артем Довбик.

«Скуадра Адзурра» вийшла вперед вже на 12-й хвилині. Судаков прикро послизнувся поблизу власного штрафного, м'яч підхопив Дзайньйоло і миттєво відпасував на Фраттезі, а той вивів Італію вперед.

Вже в середині другого тайму Фраттезі оформив дубль. Невдалий удар Дзаньйоло з-поза меж карної зони несподівано конвертувався в асист. Адже м'яч потрапив до хавбека Інтера, який пробив повз Бущана – 2:0. Спершу арбітри зафіксували офсайд. Але після перегляду VAR оголосили легітимність голу – Конопля залишив суперника в правильному положенні.

Після цього підопічні Лучано Спаллетті трохи розслабилися і дозволили українцям відквитати один гол ще до перерви. Ярмоленко тонким пасом знайшов Довбика, з ударом Артема Доннарумма впорався. Але потім Дімарко дещо комічно відкинув м'яч на Ярмоленка – наш капітан не схибив.

На старті другого тайму Циганков після пасу Довбика розряджав гармату з-поза меж штрафного, але двоє суперників заблокували удар Віктора. Невдовзі «Скуадра» відповіла небезпечним моментом Дзакканьї. Невдовзі Бущану довелося рятувати ворота після удару Распадорі.

На 58-й хвилині Мудрик замінив на полі Ярмоленка, а Яремчук – Довбика. Господарі продовжили шалено тиснути. Українці ледь встояли після пожежі у власному штрафному, яка завершилася влучанням у поперечку після удару Локателлі.

Невдовзі Сергій Ребров провів подвійну заміну: замість Зінченка вийшов Буяльський, а замість Циганкова – Ванат. На останніх хвилинах основного часу блискучий шанс мав Юхим Конопля, який протиснув суперника і пробив головою, але м'яч пролетів повз стійку.

Врятуватися нічиєю «синьо-жовтим» так і не вдалося.