Збірна України 13 Вересня, 09:22 942
Лучано Спаллетті: «Великої різниці, з яким рахунком програти, для України не було» | 19-27
Головний тренер збірної Італії Лучано Спаллетті прокоментував перемогу над Україною (2:1) у 6-му турі відбору чемпіонату Європи-2024.
«Ми маємо бути задоволені, бо далеко не завжди вдається за всю гру не пропустили жодного кросу з боку суперника. Ми дозволили йому створити два моменти у першому таймі та пропустили дві контратаки у другому. Причепитися до цього не можна – команда добре провела гру.

На останніх хвилинах суперник залишав в атаці відразу кількох гравців, оскільки великої різниці, з яким рахунком програти, для України не було. І все ж таки нам необхідно покращувати реалізацію і забивати третій-четвертий м’ячі, коли є така можливість.

В останні 20 днів тиск на нас був великий, і за короткий проміжок часу мені довелося багато в чому розібратися. Дякую всьому штабу національної команди за ту допомогу, яку мені надавали протягом усього цього періоду», – сказав Спаллетті після матчу в коментарі УЄФА.

Нагадаємо, збірна Італії здолала Україну з рахунком 2:1 і обійшла її у турнірній таблиці групи С, посунувши з другої сходинки.