Світовий футбол 17 Вересня, 11:12 444
«Барселона» знищила «Бетіс» і зняла прокляття Мессі – дебютні голи зіркових новачків | 19-27
​Барселона зустрілася з Бетісом у матчі 5-го туру Ла Ліги.

Ла Ліга, 5-й тур

Барселона – Бетіс – 5:0

• Голи: Феліш, 25, Лєвандовскі, 32, Торрес, 63, Рафінья, 66, Канселу, 82

Протягом всього матчу господарі поля значно переважали у володінні м'ячем. На 25-й хвилині гри свій дебютний гол за «синьо-гранатових» забив Жоау Феліш, відгукнувшись на передачу Ромеу. Через декілька миттєвостей підопічні Хаві подвоїли перевагу завдяки Лєвандовскі. У моменті також взяв участь автор першого голу, дотепно пропустивши на Роберта.

По перерві нападник Барселони не перестав дивувати – Феліш знову забив, однак гол скасували через офсайд. На 63-й хвилині відзначився вже Торрес, успішно виконавши штрафний удар. Він став першим гравцем Барси, який забив гол зі штрафного після Ліонеля Мессі. Згодом Рафінья довів розрив до непристойного. Крапку в поєдинку поставив дебютний гол ще одного зіркового новачка: Канселу завдав дивовижного удару з межі карного майданчика.

У підсумку Барселона розташувалася на 1-й сходинці турнірної таблиці чемпіонату Іспанії, маючи 13 балів у активі. Натомість Бетіс опинився на 9-й (7).