Світовий футбол 9 Листопада, 00:09 5714
Лунін допоміг «Реалу» вийти у плей-офф ЛЧ, Кейн врятував «Баварію», МЮ сконфузився: результати середи в Лізі чемпіонів | 19-27
Відбулися матчі 4 туру Ліги чемпіонів.

Баварія - Галатасарай 2:1

• Голи: 1:0 - 80 Кейн, 2:0 - 86 Кейн - 2:1 Бакамбу

Протягом першої 45-хвилинки мюнхенці більше контролювали гру та були ближчі до взяття воріт. Підопічні Тухеля завдали 9 ударів, у відповідь турецька команда пробила 5 разів. У другому таймі ситуація не змінилася, Баварія створила більше гольових моментів, але забити змогла аж під завісу гри. Кейн спочатку результативно пробив головою, а потім оформив дубль. Бакамбу спробував врятувати команду від поразки, але його гола виявилося недостатньо.

Копенгаген – Манчестер Юнайтед – 4:3

• Голи: Ельюнуссі, 45, Гонсалвеш, 45+9 (пен.), Лерагер, 83, Барджі, 88 – Хьойлунд, 2, 28, Фернандеш, 69 (пен.)
  • Вилучення: Рашфорд, 42

Хьойлунд вже на старті відкрив рахунок, а до 30-ї хвилини подвоїв перевагу своєї команди. Однак вилучення Рашфорда, який отримав пряму червону за жорсткий фол, перевернуло хід гри. Ельюнуссі відквитав один м'яч на 45-й, а потім арбітр компенсував 13 хвилин, протягом яких господарі отримали шанс на пробиття пенальті. Гонсалвеш зрівняв рахунок.

У другому таймі помилка Вавро подарувала МЮ шанс на пробиття пенальті. Фернандеш успішно реалізував удар з позначки. На заключних хвилинах Лерагер зробив рахунок 3:3, а за кілька миттєвостей Барджі вивів Копенгаген вперед та приніс перемогу.

Таким чином, Баварія з 12-ма пунктами гарантовано зіграє у плей-офф, на другому місці Копенгаген, а третій Галатасарай (в обох по 4), МЮ опинився на останній сходинці з 3-ма пунктами.

Група В

Арсенал - Севілья 2:0

• Голи: 1:0 - 29 Троссард, 2:0 - 64 Сака

Арсенал у першому таймі контролював мʼяч та активно тероризував суперника атаками. Одна з них завершилася голом на 29 хвилині. Сака зробив прострільну передачу на Троссара, який переправив мʼяч у ворота. А ось у Севільї жодного удару в площину воріт.

На старті другого тайму Артета випустив на поле Зінченка замість Томіясу. Українець мав свій шанс відзначитися. Зінченко підхопив мʼяч та з лінії штрафного вистрілив по воротах – голкіпер парирував. Натомість Сака до асиста у свій актив додав ще й гол. Статистика Зінченка у цьому матчі: два відбори мʼяча, 81% точних передач, три виграні наземні дуелі й одна повітряна, вісім втрат мʼяча зароблений фол, а очікувані голи – 0,06.

ПСВ - Ланс 1:0

• Голи: 1:0 - 12 де Йонг

У паралельній зустрічі ПСВ приймав Ланс. Перший тайм виявився не найбільш цікавим, однак вболівальники побачили ранній гол. Його провів Люк де Йонг – на 12-й хвилині капітан ейндховенців відклеївся від Дансо й замкнув навіс Бакайоко. 1:0!

В другому таймі моментів було значно більше, причому у виконанні обох команд. Гра розкрилась, але побачити бодай ще один забитий м'яч не вдалося. Фінальний свисток зафіксував мінімальну перемогу ПСВ, однак у боротьбі розподіл останніх трьох місць ще нічого не вирішено.

Нідерландці і французи мають по 5 залікових балів, але завдяки кращій статистиці особистих зустрічей Ейндховен посідає другу сходинку. Севілья ж тримається четвертою з двома пунктами у активі.

Група C

Наполі - Уніон Берлін 1:1

• Голи: 1:0 - 39 Політано, 1:1 - 52 Фофана

Реал Мадрид - Брага 3:0

• Голи: 1:0 - 27 Діас, 2:0 - 58 Вінісіус, 3:0 - 61 Родріго

Реал у групі С на своєму полі здолав Брагу. У старті несподівано вийшов український голкіпер Андрій Лунін, замінивши Кепу, який травмувався на передматчевій розминці. Вже на перших хвилинах нашому земляку довелось складати серйозний іспит – Васкес завалив суперника і арбітр призначив пенальті. Лунін вгадав напрямок удару від Джало і відбив вже 7-й з 14-ти одинадцятиметрових за час виступів у Іспанії.

В середині тайму Діас вивів Реал вперед, розставивши все на свої місця. По перерві Вінісіус протягом трьох хвилин забив сам і віддав асист на Родріго, знявши всі питання щодо переможця. Вже у доданий час Лунін знову врятував Реал, зреагувавши на удар головою впритул. Звитяга принесла Реалу 12 очок і дострокового вивела «вершкових» у плей-офф Ліги чемпіонів, Брага з 3-ма пунктами залишилась третьою.

Група D

Реал Сосьєдад - Бенфіка 3:1

• Голи: 1:0 - 6 Меріно, 2:0 - 11 Оярсабаль, 3:0 - 21 Барренечеа, 3:1 - 49 Рафа Сілва

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін відіграв повний матч.

Зальцбург - Інтер 0:1

• Голи: 0:1 - 86 Мартінес

Обидві команди створювали небезпеку біля воріт суперника. Варто відзначити момент Бастоні, який головою переправляв мʼяч у ворота, проте забракло точності. Зоммеру довелося рятувати Інтер після того, як Конате обіграв захисників та пробивав у лівий кут. Лише на 86 хвилині Мартінес реалізував пенальті, який призначили за гру рукою від Бідструпа, та приніс перемогу гостям.