«Реал» із Луніним розгромив «Валенсію» Яремчука - відомі оцінки українців

Світовий футбол 12 Листопада, 00:11 1052
«Реал» із Луніним розгромив «Валенсію» Яремчука - відомі оцінки українців  | 19-27
Голкіперу не вдалося зберегти свої ворота сухими.

У тринадцятому турі іспанської Ла Ліги Реал на своєму полі приймав Валенсію.

Вже на початку зустрічі мадридський клуб вийшов уперед – голом відзначився Даніель Карвахаль. Наприкінці першого тайму перевагу своєї команди подвоїв Вінісіус Жуніор.

До 50-ї хвилини результат зустрічі вже було вирішено: два швидкі голи у другій половині гри забили знову Вінісіус та Родріго.

Наприкінці зустрічі глядачі побачили ще два голи: на 84-й хвилині дубль оформив Родріго, а у складі гостей гол престижу забив Дуро на 88-й хвилині.

Як підсумок — впевнена перемога Реала з рахунком 5:1.

Реал - Валенсія 5:1

• Голи: Карвахаль, 3, Вінісіус, 42, 49, Родріго, 50, 84 — Дуро, 88.

Реал: Лунін – Карвахаль (Пас, 82), Начо, Алаба, Менді (Фран Гарсія, 71) – Вальверде (Модрич, 60), Камавінга, Кроос, Браїм Діас (Васкес, 71) – Родріго, Вінісіус (Хоселу, 82).

Валенсія: Мамардашвілі – Коррея (Фульк'є, 55), Москера, Пауліста, Гайя (Гасьоровські, 55) – Пепелу (Роман Яремчук, 70), Герра – Фран Перес (Уго Гонсалес, 70), Дієго Лопес, Канос (Гільямон, 64) — Дуро.

Лунін знову зіграв за Реал на високому рівні. Українець впевнено відпрацював у рамці, зробивши класний сейв.

Український форвард «кажанів» Роман Яремчук з’явився на полі на 70 хвилині, замінивши Пепелу. Нападник збірної України результативними діями не відзначився.

Від порталу статистики WhoScored Лунін отримав оцінку 6,8. Такі ж оцінки отримали центрбеки «галактікос» Давід Алаба та Начо Фернандес. Це найнижчі бали серед футболістів Реала, які вийшли на зустріч в основі. Яремчуку за його поставили оцінку 6,0.