Футбол України 19 Листопада, 10:29 340
Перша ліга: «Карпати» на «городі» здолали «Поділля», «Металіст» втратив перемогу на останніх секундах | 19-27
У суботу, 18 листопада, стартував 17-й тур чемпіонату України в Першій лізі.

• Голи: Бороденко, 18, 45+1, Галадей, 40 (пен), Гатала, 62 (пен) – Вагін, 9

Хмельницьке Поділля приймало Карпати на полі, яке місцями нагадувало город. На складному газоні командам було важко продемонструвати свою найкращу гру. На 16-й хвилині могли забивати господарі, але Кожухар врятував львів'ян після виходу віч-на-віч. Карпати відповіли ударом Невеса, з яким впорався Непогодов. По суті, це й усе в першому таймі. По перерві «леви» все ж забили – успіх приніс кутовий. На 49-й хвилині відзначився Векляк, який замкнув навіс Саківа.

Костенко подвоїв перевагу Карпат, але гол скасували через офсайд. У підсумку, гол Векляка став став єдиним, хоча на останніх секундах Кожухар врятував «левів» після удару Задої. 0:1 – Карпати набрали 42 очки і очолюють групу А. В Агробізнеса 29 балів.

В інших поєдинках Агробізнес розібрався з Буковиною (3:0) і втримує друге місце. Металіст на останніх секундах втратив перемогу над Нивою Бузова. Харків'яни не змогли піднятися з останнього місця і обійти Хуст, який зазнав розгрому в Тернополі. Був ще один матч, який не виявив переможця – Епіцентр і Прикарпаття поділили очки.