Світовий футбол 7 Грудня, 23:46 991
Миколенко найгірший у феєричному матчі «Евертона» – «іриски» розірвали «Ньюкасл» і покинули зону вильоту після -10 | 19-27
Евертон приймав Ньюкасл в рамках 15 туру АПЛ.

Евертон – Ньюкасл – 3:0

Голи: Макнілл, 79, Дукуре, 86, Бету, 90+6

Перемога дозволяла Евертону покинути зону вильоту після болючого штрафу у 10 очок. Втім, суперник був непростий. Ньюкасл щойно зняв скальпи Челсі та МЮ, задивляючись на зону ЛЧ.

Господарі ошелешили фаворита інтенсивним пресингом з перших хвилин. Ньюкасл не міг вийти зі своєї половини поля, а Евертон завалив суперника подачами. Домінік Калверт-Льюїн мав три нагоди відкрити рахунок. Особливо запам'ятався епізод на 40-й хвилині, коли форвард Евертона з 5 метрів пробив над воротами.

Миколенко нічим особливо не виділявся і одного разу «проспав» Альмірона – на щастя, парагваєць кволо пробив у руки Пікфорду.

По перерві гостріше виглядав вже Ньюкасл. Ентоні Гордон дуже хотів засмутити колишню команду, проте змарнував свої можливості на радість Гудісона. Все це було дрібницями на тлі провалу Кірана Тріпп'єра під завісу зустрічі.

На 79-й хвилині лідер Ньюкасла подарував м'яч Макніллу, який самотужки пройшов 30 метрів і вліпив під стійку – 1:0! Тріпп'єр не зробив жодних висновків і ще раз обрізався на своїй половині. «Обкрадав» Харрісон, а Дукуре довів справу до 2:0.

Арбітр компенсував аж 10 хвилин, які призвели до розгрому Ньюкасла. Португалець Бету нарешті забив дебютний гол в АПЛ після переходу з Удінезе за 25 млн євро. Евертон вискочив на 17-ту сходинку, маючи очко переваги над Лутоном. Ньюкасл сьомий.

Миколенко провів «сіренький» матч і отримав найгіршу оцінку від SofaScore серед гравців Евертона, але навряд це може зіпсувати настрій українцю.