«Футболіст з дуже високим інтелектом»: екстренер «Динамо» пояснив, чому один з талантів не заграє у Шовковського

Динамо Київ 16 Грудня, 10:07 1318
«Футболіст з дуже високим інтелектом»: екстренер «Динамо» пояснив, чому один з талантів не заграє у Шовковського | 19-27
Колишній головний тренер київського «Динамо» Олександр Хацкевич поділився своєю думкою про грузинського таланта біло-синіх Георгія Цитаїшвілі.

Вінгер київського Динамо Георгій Цитаїшвілі, який на правах оренди захищає кольори батумського Динамо, не підходить під стиль гри команди Олександра Шовковського. Принаймні так вважає колишній головний тренер біло-синіх (2017-2019) Олександр Хацкевич.

50-річний білоруський фахівець в ексклюзивному інтерв'ю сайту «Український футбол» пояснив свою думку стосовно перспектив Цитаїшвілі в київському клубі.

«Цитаїшвілі для мене футболіст із дуже високим футбольним інтелектом, але сьогодні Динамо перебудувалося на футбол Валерія Васильовича Лобановського – зі швидким переходом з оборони в атаку, всі за лінією м'яча, фрагментальний пресинг».

Також Хацкевич зазначив, що після зміни українського громадянства на грузинське Цитаїшвілі слід вважати легіонером.

«Гіо вже не український футболіст, а грузинський. Він теж легіонер. Рівень інших легіонерів на сьогоднішній день нижчий, ніж у своїх хлопців, які є в команді».