Лунін провів сухий матч. Гол Рюдігера приніс «Реалу» перемогу над «Мальоркою»

Світовий футбол 3 Січня, 22:25 399
Лунін провів сухий матч. Гол Рюдігера приніс «Реалу» перемогу над «Мальоркою» | 19-27
Наприкінці першого тайму український голкіпер отримав жовту картку.

Ла Ліга. 19-й тур, 3 січня

Реал – Мальорка – 1:0

• Гол: Рюдігер, 78

У середу, 3 січня, на «Сантьяго Бернабеу» у Мадриді пройшов матч 19-го туру іспанської Ла Ліги.

Мадридський «Реал» вдома завдав поразки «Мальорці» з рахунком 1:0. Єдиний гол ударом головою забив Антоніо Рюдіґер на 78-й хвилині.

Український голкіпер Андрій Лунін зіграв сухий матч. Наприкінці першого тайму, на 45+3 хвилині він отримав жовту картку за зайві емоції. Воротареві здалося, що суперник неправильно блокував його дії у штрафному майданчику, але суддя з цим не погодився і показав українцю гірчичник.

Реал набрав 48 очок і вийшов на чисте перше місце. Жирона (45 балів) проводить свій матч туру пізно ввечері, проти Атлетіко Мадрид.