Сімеоне - про 3:4 від «Жирони»: «Ми не були настільки ж напористі, як вони»

Світовий футбол 4 Січня, 10:00 238
Сімеоне - про 3:4 від «Жирони»: «Ми не були настільки ж напористі, як вони» | 19-27
Дієго Сімеоне оцінив поразку від «Жирони» (3:4) у Ла Лізі.
«Я завжди дивлюся на позитивні аспекти. Ми почали не найкращим чином, суперник був кращим протягом 30 хвилин, але ми чудово провели другий тайм і змогли зрівняти рахунок (3:3). Ми докладали величезних зусиль, тому довелося робити заміни - я бачив, що гравці дуже втомилися.

Погано, що програли, тим більше конкуренту в боротьбі за вихід у Лігу чемпіонів. Ми не були настільки ж напористі, як вони. Ми були недостатньо надійні в обороні, щоб запобігти їхнім гольовим атакам. Вітаємо суперника, це був чудовий матч.

Відставання в чемпіонських перегонах? Я не заглядаю далі, ніж найближчий кубковий матч [з «Луго»]. Минуло стільки років, і нічого в цьому плані не змінюється», - сказав головний тренер «Атлетіко».