«Ми не так далеко від лінії фронту». Тренер Кривбаса Юрій Вернидуб — про трансфери, лідерство в УПЛ та підготовку до другої частини сезону

Світовий футбол 10 Січня, 21:24 187
«Ми не так далеко від лінії фронту». Тренер Кривбаса Юрій Вернидуб — про трансфери, лідерство в УПЛ та підготовку до другої частини сезону  | 19-27
Наставник криворізького Кривбаса Юрій Вернидуб у розмові з NV розповів, за що команда взяла Єгора Твердохліба з Миная, поділився планами на збори та назвав головний важіль успіху своєї команди в чемпіонаті.

Кривбас для багатьох несподівано і навіть сенсаційно лідирує після першої половини чемпіонату. Попереду важкий шлях. Впораєтеся?

— Важко сказати, покаже час. Головне, що ми на правильному шляху, але ще треба працювати і дуже багато працювати. Зараз якраз є час для цього. Будемо відпрацьовувати те, що нам потрібно, щоби гідно пройти ці 13 турів, які залишилися у нас.

Ви прийшли перед стартом минулого сезону. Зразу було трохи важко, пам’ятаємо, як команда буксувала. Але з часом ви довели, що можете працювати з будь-якими футболістами.

— Це дуже гучно сказано. Спочатку у нас дуже великі проблеми були зі складом. Потім помалу ми прийшли до того, що дуже невдало стартували. І почали під кінець сезону давати результат. Зрозуміли, що потрібно робити з тренерським штабом. Плюс провели добру селекцію під час зимової паузи. Тому в другому колі вже зовсім інша команда була і зовсім інший результат. Потрібен час, щоби я розумів, що можна робити з цими футболістами, що є. А коли приходять більш досвідчені футболісти, то будь-якому тренеру набагато краще працювати. Саме це і сталося в Кривбасі.

Кривбас у першій половині цього сезоні - це пікова команда чи можна ще краще?

— Та ну знаєте, будь-який тренер хоче кращого і буде вимагати більшого. Те, що у нас є сьогодні, то я дуже задоволений хлопцями, бо вони розуміють, що тренерський штаб хоче від них. Але, все одно, нам потрібно підсилюватися. Ті хлопці, які є зараз — показують непоганий футбол. Дай Бог, щоби після зимової паузи вони вийшли на той рівень, що був у першому колі. Я дуже на це сподіваюся.

Зараз січень — період трансферів. Раніше була інформація, що Єгор Твердохліб з Миная вже у Кривбасі. Можете це підтвердити?

— Так, підтверджую. Команда вже зібралася, буде медобстеження і починаємо працювати. Хлопці вже робили бігову роботу. Все, як потрібно. Тиждень будемо тут працювати, а якщо дадуть дозвіл, то виїдемо на збори.

Як його прийняла команда?

— В нас команда непогана і дружній колектив. Думаю, все буде добре і хлопці його приймуть. Сподіваюся, що він допоможе нам, якщо буде гарно готуватися. За ним ми давно слідкували і ще минулого року хотіли купити. Тому я задоволений, що він у нас, а як там буде — покаже час.

За які футбольні чесноти взяли Єгора?

— Молодий український футболіст, який може зіграти на різних позиціях. Для тренера — це плюс. Бачу його і крайнім вінгером, і в центрі поля та навіть форвардом. Будемо шукати те місце, яке дасть йому змогу розкритися ще краще.

На які трансфери можна ще очікувати? Можливо, привідкриєте трішки карти?

— Час покаже, але поки важко про це щось говорити. В такий час щось планувати неможливо. Коли хлопці появляться, тоді і будемо про це говорити. Зараз ще трішки рано. Ми розглядаємо молодих, класних футболістів, які можуть підсилити команду і допомогти у другому колі.

Акцент на українцях чи і легіонерів розглядаєте?

— Та ми на різних футболістів дивимося. Але знаєте, який час в Україні, війна, тому не кожен іноземець хоче сюди їхати. Навіть деякі українці можуть не захотіти до нас перейти, бо ми базуємося у себе, в у Кривому Розі. Це не так далеко від лінії фронту, тому дехто боїться. Це ж таке, всі ми люди і кожен дивиться по різному на це. Але ми дивимося на тих, хто дійсно хоче грати за Кривбас та захищати його кольори. Кого саме дивимося? Я не буду цього говорити, бо це інтереси клубу. На перед не говоримо, все тихеньке відбувається. Коли підпишемо, то обов’язково повідомимо.