«Зі спортивної точки зору він потрібен». Захисник «Зорі» - про ідею повернення U-21

Футбол України 30 Січня, 10:47 123
«Зі спортивної точки зору він потрібен». Захисник «Зорі» - про ідею повернення U-21 | 19-27
Захисник «Зорі» Роман Вантух висловився про потенційне повернення чемпіонату U-21.

«Я проходив і U-19, і U-21. Тому можу сказати, що не всі хлопці одразу після U-19 можуть конкурувати з дорослими футболістами на дорослому рівні. Для більшості потрібен цей ще один крок. Коли прибрали U-21, то я дуже дивувався, бо при мені в «Динамо» було дуже багато крутих хлопців, яких я вважав дуже сильними футболістами і я мав нагоду з ними займатися, то це було добре. Я мав ще час підготувати себе до серйозного рівня. І коли ти в першій команді, то буде нагода зіграти 1−2 гри за U-21 і це теж добре. Але є інша сторона і це кошти.

Тут я погоджуюся із «Зорею», бо вона і так переживає важкі часи. Спочатку вимушені були з Луганська поїхати, пізніше вже і з Запоріжжя. Весь час шукає «новий дім». На це теж багато треба коштів, тому клубу тут більш зрозуміло чи зараз це можливо чи неможливо.
З точки зору спортивної - я вважаю, що чемпіонат U-21 потрібен. Не всі одразу можуть закріпитися в дорослому футболі. Через це ми губимо талантів, які можуть пізніше відкриватися. Але з точки зору фінансів — це наразі велика проблема для багатьох клубів. В майбутньому вже будемо інакше до цього відноситися», - зазначив Вантух.