Світовий футбол 31 Січня, 22:18 197
«Барселона» почала проводи Хаві з важкої перемоги – герой заплакав від травми, 60-мільйонна надія нарешті забив | 19-27
​Барселона та Осасуна зустрічались в рамках перенесеного матчу 20-го туру Ла Ліги.

Чемпіонат Іспанії, 20 тур

Барселона – Осасуна – 1:0

• Гол: Роке, 63

Вилучення: У. Гарсія, 67 (О)

Після поразки Вільяреалу Хаві оголосив про свій відхід з тренерського містка Барси в кінці сезону. Втім, керівництво «кулес» нібито поставило тренеру жорстке завдання до 1/8 фіналу ЛЧ – набрати максимум очок у 4 турах проти команд з нижньої половини таблиці, або звільнення настане раніше.

Перший суперник був непростий. В гості на Монжуїк приїхала Осасуна, яка в попередніх 3 турах набрала 7 очок. Перший тайм став черговою ілюстрацією безідейності Барселони Хаві. Каталонці створили обмаль моментів і не вигадали серйозних проблем глибокій обороні гостей. Осасуна мала єдиний шанс, зате який. Будімір замикав кутовий, але схибив з кількох метрів. Слід згадати і про травму Феррана, який на 5-й хвилині покинув поле в сльозах. Чергова втрата для каталонців.

По перерві Барселона підтиснула памплонців, а Хаві вгадав зі заміною. Нарешті прорвало Вітора Роке, за якого «кулес» заплатили Атлетіко Паранаенсе 30 млн євро+30 млн бонусами. Бразилець не надто вражав за минулими відрізками у складі Барси, а тут забив за хвилину на полі. Канселу шведою ефектно викрутив на голову 18-річному Роке, який випередив воротаря і захисників.

Незабаром Осасуна залишилася у меншості – Гарсія зірвав атаку і отримав другу жовту. Гості удесятьох виглядали навіть гостріше, але резервний кіпер Пенья скористався останнім шансом відсутності тер Штегена.

Барселона домучила перемогу, випередила Атлетіко і вийшла на чисту третю сходинку. До Реала 7 очок (у мадридців одна гра запасу), до Жирони 8.