Ексгравець «Динамо» зізнався в умисному переломі ніг супернику

Динамо Київ 1 Лютого, 21:58 837
Ексгравець «Динамо» зізнався в умисному переломі ніг супернику | 19-27
Футболіст-утікач Сергій Юран зробив відверте зізнання.

54-річний Сергій Юран, який родом з українського Луганська, а свою серйозну професійну кар'єру розпочав у київському «Динамо», пригадав про випадок, коли в молодості навмисне завдав супернику серйозної травми.

«Чи був вчинок в ігровій кар'єрі, за який соромно досі? Мабуть, за той, коли був у молодіжному футболі. Поїхав грати за збірну СРСР і на турнірі в Італії зламав хлопцеві дві ноги. Ми грали з Аргентиною, він плюнув мені в обличчя, а я ззаду нишком стрибнув і зламав йому дві ноги. Цей вчинок досі іноді з'являється в голові. Зрозуміло, через молодість, мені тоді було близько 16 років. Не впорався з капостю, яку зробив він, але не настільки потрібно було поводитися», - зізнався Юран в інтерв'ю змі росії.

Юран, як відомо, грав за «Динамо» Київ до 1991 року, після чого перейшов до «Бенфіки». Потім він грав за «Порту», а в 1995 році продовжив кар'єру на росії. Паралельно з цим Юран змінив громадянство з українського на російське, і розірвав усі професійні відносини з історичною батьківщиною.