Зимові збори: шанс для молодих динамівців

Динамо Київ 3 Лютого, 11:15 309
Зимові збори: шанс для молодих динамівців | 19-27
Повноцінно із першою командою «Динамо» на зборах у Туреччині працюють два гравці юнацької команди — Матвій Пономаренко та Тарас Михавко. Обидва на постійній основі отримують ігрову практику.

Дуже подобається, що тренерський шанс першої команди не обмежився тільки двома гравцями, але дає шанс іншим футболістам із юнацької команди. Благо, головна команда та U-19 знаходяться поряд.

У матчі проти «Пахтакора» вперше у матчах першої команди на правому фланзі оборон зіграв син Олега Гусєва Олексій. Проти «Легії» також можливість отримав Дмитро Кремчанін. З «Балкані» грав Андрій Маткевич.

Все це гравці 2005 року, гравці збірної України свого віку. Цим хлопцями буде вже по 19 років. Потрібно їм довіряти, давати шанси, мотивувати. Через пару років кожен із них може стати основним гравцем першої команди «Динамо».

Думаю, що Олександр Шовковський на цьому не зупиниться. Інші молоді гравці також будуть отримувати свої шанси у першій команді. Якщо Роман Саленко залікує своє пошкодження, то також будет мати можливість зіграти. Восени він вже був у заявці першої команди у матчі проти «Колоса».

Помужнів Кирило Пашко. Індивідуальними діями «новий Циганков» вже почав виділятися.

Тренувальний процес — це дуже важливо, двосторонки. Але матчі на зборах проти дорослих команд дають можливість тренерському штабу оцінити краще молодих гравців. На скільки вони психологічно та фізично здатні витримувати такий футбол. А для молодих футболістів — це просто величезний досвід, який вони не можуть отримати на рівні юнацького футболу.