Світовий футбол 9 Лютого, 11:28 123
Уболівальники «Аль-Хіляля» провокували Роналду – Кріштіану втратив шанс виграти трофей від «Трунаря» | 19-27
«Аль-Хіляль» здолав «Аль-Наср» у третьому турі Кубка Riyadh Season (2:0).
Кубок Riyadh Season, 3-й тур

Аль-Наср – Аль-Хіляль – 0:2

Голи: Мілінковіч-Савіч, 17, Аль-Давсарі, 30

Цього року в турнірі брали участь три команди: Аль-Хіляль, Аль-Наср та Інтер Маямі. Обидві саудівські команди розправилися з командою Ліонеля Мессі та розіграли між собою своєрідний фінал. У разі нічиєї трофей вигравала б команда Кріштіану Роналду – вона розбила Інтер Маямі з рахунком 6:0, тоді як Аль-Хіляль обіграв Мессі та компанію з рахунком 4:3. Але в міжсобойчику переможцем вийшов чинний лідер чемпіонату Саудівської Аравії.

Обидва м'ячі команда Жорже Жезуша забила в першому таймі – відзначилися Сергєй Мілінковіч-Савіч і Салем Аль-Давсарі. Кріштіану Роналду відновився після травми і вперше зіграв після перерви, але нічим не зміг допомогти своїй команді. Як і Садьйо Мане, який вийшов одразу після перерви на заміну. До речі, вболівальники Аль-Хіляля кілька разів під час зустрічі провокували португальця – вони хотіли вразити його самолюбство криками «Мессі, Мессі!»

Трофей гравцям Аль-Хіляля вручав зірковий рестлер WWE Марк Вільям Калауей, більш відомий як «Трунар».