Петраков відреагував на жеребкування Ліги націй для збірної Вірменії: українець хоче помститися одній команді

Світовий футбол 9 Лютого, 12:16 146
Петраков відреагував на жеребкування Ліги націй для збірної Вірменії: українець хоче помститися одній команді | 19-27
Головний тренер національної збірної Вірменії Олександр Петраков прокоментував жеребкування Ліги націй 2024/2025, назвавши фаворита його групи.

У четвер, 8 лютого, відбулося жеребкування групового етапу Ліги націй 2024/2025, під час якого своїх суперників дізналася і збірна України.

Головний тренер національної команди Вірменії Олександр Петраков висловився стосовно жереба, який звів його у групі Група С4 з Фарерськими островами, Північною Македонією та Латвією.

«Це цікава група. У нас немає досвіду гри з Фарерськими островами. Я знаю, що там є стадіон зі штучним покриттям, на якому важко грати.

Ми грали проти Північної Македонії. У них дуже хороша команда. Вони провели досить хороші та якісні матчі у відбірковому циклі чемпіонату Європи».

Також 66-річний український фахівець заявив про те, що хотів би поквитатися з латвійською збірною за поразку (0:2) у кваліфікації на Євро-2024.

«Латвія – незручна команда з новим італійським головним тренером. Для мене це хороша можливість відреагувати на болючу поразку від Латвії (0:2).

Можу сказати, що зараз немає слабких команд, і ми обов'язково станемо свідками хороших матчів у майбутній Лізі націй. Я думаю, що Північна Македонія – фаворит нашої групи», – наводить слова Петракова оційний сайт ФФВ.