Віктор Леоненко: «Ванат просто ламає воротарів, а у Супряги є все!»

Динамо Київ 23 Лютого, 17:29 1090
Віктор Леоненко: «Ванат просто ламає воротарів, а у Супряги є все!» | 19-27
Колишній нападник київського «Динамо» Віктор Леоненко дав прогноз щодо найкращого бомбардира Української Прем'єр-ліги 2023/24, а також оцінив Владислава Ваната та Владислава Супрягу – нинішніх форвардів «біло-синіх»:
«Хочеться, щоб найкращий бомбардир був не випадковим, як колись Кулач, який згодом став нікому не потрібним. Я зараз не бачу у нашому чемпіонаті яскраво вираженого бомбардира, мені ніхто не подобається. Ванат стабільно забиває? Кому? Скільки голів він забив у єврокубках? Ванат просто ламає воротарів, одержує дурні червоні картки. У нашому чемпіонаті будь-хто може стати найкращим бомбардиром, бо рівень слабкий.

Чи зможе Супряга нав'язати конкуренцію Ванату? Ви так кажете про Ваната, ніби він 30 голів забив. У Супряги є все! Насамперед, це швидкість, якщо вона залишилася. Але йому потрібно вчитися грати у футбол. Він, як і багато наших форвардів, не знає, що робити, коли виходить віч-на-віч з воротарем.

Скільки я б забив у цьому чемпіонаті, якби грав у топовій формі? Я просто в президента «Динамо» запитував би: «Кому і скільки голів забивати?», і легко виконував би прохання. Щоправда, не з цими футболістами, котрі четверте місце посідають».